Parodontax Classic, zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu | notino.cz

Parodontax Classic

zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu

Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu
Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu
Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu
Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu
Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu
Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu
75 ml
68CZK

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: PRO2284 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Parodontax Classic

Popis:
Parodontax Classic zubní pasta proti krvácení dásní s klinicky ověřenou účinností proti krvácení dásní předchází zánětu dásní, obsahuje hydrogenuhličitan sodný a silné přírodní extrakty ze 6bylin. Je bez fluoridů. Jedinečná kombinace minerálních solí a rostlinných výtažků echinacey, máty, šalvěje, myrhy, heřmánku a rathanie. Zaručuje odstranění zubního plaku, neutralizaci kyselin, posílení přirozené odolnosti dásní, zklidnění podrážděné tkáně a podporuje hojení. V neposlední řadě poskytuje stahující efekt na krvácející trhlinky v dásních. Zubní pasta má díky svému složení slanou chuť a netvoří v ústech při čištění zubů tolik pěny.

Účinky:

  • zabraňuje a léčí krvácení dásní
  • odstraňuje zubní kámen a plak
  • přirozeně posiluje imunitu dásní proti neblahým vlivům bakterií
  • neutralizuje škodlivé kyseliny

Složení:

  • extrakty 6bylin – máta a šalvěj přímo ničí bakterie způsobující záněty dásní, echinacea posiluje 
  • imunitu, myrta a heřmánek mají hojivé účinky a ratanhia stahuje dásně
  • hydrogenuhličitan sodný – neutralizuje pH v ústech
  • voda
  • glycerin

Jak aplikovat:
Aplikujte zubní pastu na kartáček a důkladně si vyčistěte zuby. Nejlépe 2-3x denně.

O značce Parodontax

Kosmetika Parodontax | Parodontax - konec krvácení dásní. Unikátní zubní pasta Parodontax proti krvácení dásní pochází z dílny divize Consumer Healthcare společnosti GSK (GlaxoSmithKline, s. r. o.), která je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc., sídlící v Londýně. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří v tomto oboru mezi přední světové inovátory.
Zubní pasta Parodontax, kterou doplňují také ústní vody a zubní kartáčky stejné značky, pomáhá předcházet krvácení dásní nebo zastavit již vzniklé. Obsahuje 70 % aktivních látek na rozdíl od běžných zubních past, které jich mívají kolem 25 %. Jedinečná kombinace minerálních solí a rostlinných výtažků echinacey, máty, šalvěje, myrhy, heřmánku a rathanie zaručuje unikátní účinnost a také příznačnou intenzivní chuť, odstranění zubního plaku a neutralizaci kyselin, posílení přirozené odolnosti dásní, osvěžení dechu, zklidnění podrážděné tkáně a podporu hojení a v neposlední řadě stažení krvácejících trhlinek v dásních.
Značka Parodontax má v nabídce také zubní pasty se speciálními účinky a vlastnostmi. Parodontax Extra Fresh napomáhá zabraňovat krvácení dásní a poskytuje intenzivní chladivou svěžest, Parodontax Whitening šetrně a účinně odstraňuje zabarvení zubů, a obnovuje tak jejich přirozenou bělost, bylinná zubní pasta Parodontax s fluoridem s klinicky ověřeným účinkem pomáhá proti krvácení dásní a pro zákazníky citlivé na fluor je tu Parodontax bez fluoru, taktéž snižující krvácivost dásní.
Pardonotax myslí na to, že je krvácení dásní jedním z prvních příznaků zánětu dásní. V případě jeho neléčení může vést až ke ztrátě zubů. Pravidelné čištění zubů zubními pastami Parodontax nabízí účinnou obranu a řešení.

Menu