ParluxMagicSense adaptační nástavec pro fén

Parlux MagicSense adaptační nástavec pro fén
Parlux MagicSense adaptační nástavec pro fén
Nové
Akce
adaptační nástavec pro fén
313

Kód: PLX00828 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Parlux MagicSense

Používáte vysoušeč vlasů Parlux a rádi byste začali používat i difuzér? Pak by vám na poličce v koupelně neměl chybět inovativní adaptační nástavec pro fén MagicSense. S jeho pomocí rychlostí blesku připevníte zvolený difuzér na jakýkoliv fén z řady Parlux Alyon či Advance. Vaší cestě za vysněnými kudrlinkami i volnějšími vlnami už tak nebude nic stát v cestě.

Vlastnosti:

  • umožňuje nasadit difuzér na fén Parlux
  • velmi snadno se k difuzéru připevňuje
  • ideální k fénům z řady Alyon/Advance
  • není určený k fénům Parlux 3500 a 385

Materiál:

  • plast

Jak používat:
Adaptační nástavec Parlux MagicSense jednoduše připevněte na vybraný difuzér, a poté ho zacvakněte na hrdlo svého vysoušeče vlasů Parlux.

O značce Parlux

Značka Parlux je dobře známá kadeřnickým profesionálům. Špičkové fény jsou jejich každodenními pomocníky a právem získávají i mnohá ocenění mezi odborníky a na mezinárodních výstavách. Kvalita prověřená těmi nejpovolanějšími je dostupná i pro domácí použití a pokud hledáte fén s těmi nejlepšími parametry, pak je pro vás Parlux tou správnou volbou.
Parlux je italská značka, kterou provází skvělá pověst už od samého začátku existence. V roce 1977 zúročil Paolo Parodi mnoho let výzkumů a spolupráce s italskými kadeřnickými salóny a společně s mladým týmem spolupracovníků založil značku Parlux. Už jejich první produkt, slavný fén Superturbo 1500, se díky inovativním technickým vlastnostem stal hitem ve vysoušení vlasů. Stejný úspěch pak přicházel i s dalšími výrobky. Dnes Parlux představuje konstantní úroveň, mimořádné technické vlastnosti, maximální výkon, moderní design a všechny atributy potřebné pro správnou péči o vlasy.
Technické parametry fénů Parlux dokonale naplňují představu o moderním přístroji. Velmi se dbá nejen na krásný vzhled, ale také na zdraví vlasů. Proto u fénů Parlux najdete nejrůznější vymoženosti zaručující komfortní používání a perfektní výsledek. Uživatelé oceňují také snadnou manipulaci díky nízké váze a ergonomickému tvaru. Příjemným bonusem je vysoká životnost výrobků.
K nejnovějším modelům patří fén Parlux 3800 Ceramic&Ionic, který získal ocenění na odborných veletrzích v Praze, Madridu, Londýně i v Paříži. Stejně jako u ostatních výrobků Parlux i u něj platí slogan „krása bez hluku“, protože je vybaven  tlumičem hluku, který dokáže vysoušeč ztišit až o 45 %. K oblíbeným produktům patří také fén na vlasy Parlux 385 Power Light Ionic & Ceramic. Rychlé vysoušení a jednoduchý styling spojené s novodobou technologií pro hydrataci, lesk a hedvábnou měkkost vlasů. Uživatelský komfort zvyšuje i další snížení váhy fénu. Keramické části přístroje při vysoušení vyzařují zdravé ionty a infračervené paprsky, což prospívá zdraví a vzhledu vlasů.
Pro každého, kdo chce dopřát svým vlasům mimořádně kvalitní a zdravou péči, je značka Parlux zárukou nejvyšších užitných vlastností. Bez váhání svěřte svoje vlasy opravdovým odborníkům. Právě oni pro vás vyvinuli skvělé fény Parlux.

Recenze Parlux MagicSense