Parisvally Nero parfémovaná voda pro muže

Značka: Parisvally

Varianty Parisvally Nero

  • Parisvally Nero parfémovaná voda pro muže 100 ml parfémovaná voda pro muže 100 ml 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: PRV0105

Nahoru

Popis parfému Parisvally Nero

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Parisvally Nero je parfemovaná voda pro muže mnoha podob. Vůně, jež si nekompromisně získá vaši pozornost. Jemné kouzlo s uhrančivou silou, která si podmaní vaše čichové smysly a rozplyne se na mužném těle. Vyrážejte mezi lidi s intenzivní a dlouhotrvající vůní, jež nezná mezí.

Parfemovaná voda pro muže Parisvally Nero je skutečným esenciálním klenotem, jehož složení je opředeno řadou mystických prvků. Vydejte se na nespoutanou dobrodružnou cestu, při níž vám bude dělat společnost originální a propracovaná kompozice. Získejte esenciální a vonnou moc.

Praktický flakónek parfemované vody pro muže Parisvally Nero má styl. Elegantně řešené tělo s lehce nahnědlým zabarvením působí luxusním a příjemným dojmem. Vybudujte si zcela novou a mnohem lepší identitu. Začněte z pohledu své aromatické prezentace znovu a staňte se silným jedincem.

Nahoru

O značce Parisvally

Parfémy Parisvally představují kombinaci kvality a zároveň vysoce příznivé cenové relace. Značka byla založena roku 2004 ve Spojených arabských emirátech. V roce 2005 zahájila svoji činnost v moderním výrobním závodě a připravila první sérii parfémů s cílem nabízet zákazníkům kvalitní dlouhotrvající vůně za dostupnou cenu. Dnes jsou parfémy Parisvally k dispozici v bezcelních zónách, hypermarketech, nákupních centrech a dalších maloobchodních prodejnách v mnoha zemích světa. Mottem značky Parisvally je „Celebration of senses“, tedy oslava smyslů prostřednictvím harmonických a rozmanitých vůní, které provázejí svoje uživatele celým dnem. Od začátku bylo rozhodnuto, že  všechny suroviny a komponenty budou dováženy pouze od renomovaných a tradičních  evropských dodavatelů, což se odráží v kvalitě výrobků. Závazek kvality byl odměněn rychlým úspěchem a stále rostoucím počtem spokojených  spotřebitelů. Jednoduchá filozofie Parisvally „poskytovat konečným spotřebitelům značkové kvalitní parfémy za přijatelnou cenu“ provází značku po celou dobu existence. Dalším typickým znakem je rozmanitost sortimentu. Díky široké nabídce vůní si vybere opravdu každý, ať už preferuje orientálnější květinové vůně nebo svěží ovocné tóny. Parisvally má svoji nabídku připravenu  pro ženy i muže a pro obě pohlaví má svůj specifický vzkaz:Ženy, zažijte smyslný rytmus a radost z paprsků slunce. Vnímejte energii, nadšení a svěžest - vůně je jako intenzivní okamžik zábavy. Užívejte si  radost, vzrušení a objevování. Muži, dopřejte si osvěžující květinové vůně vytvořené jako znak mužnosti a individuality. Ojedinělé kompozice pro sofistikované muže se silnou osobností, kteří v životě touží být každý den o kousek lepší.Nabídka parfémů Parisvally je opravdu velmi široká a tak namátkou vybíráme například ovocný parfém Parisvally Foxy s tóny jahod a mandarinek nebo orientální magii v parfému Parisvally Aaliya a inspirací pro muže může být jemná a zároveň uhrančivá vůně Parisvally Nero nebo elegantní parfém Parisvally Memento Homme White plný energie a radosti. Se značkou Parisvally objevíte pestrý pulsující svět plný unikátních vůní, které si díky příznivým cenám můžete dopřát bez velkého přemýšlení.

Nahoru

Videa k Parisvally Nero

Nahoru

Hodnocení Parisvally Nero

  • 30. července 2015
    Joe

    It comprises a blend of blood orange, grapefruit and mint rose, with the middle notes of cinnamon, spices and light leather and white wood, patchouli and amber at the base.

Co si o Parisvally Nero myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notino