Přejít na hlavní obsah
Paris Hilton Paris Hilton for Men toaletní voda pro muže
Paris Hilton Paris Hilton for Men toaletní voda pro muže
Složenícitron, máta, pižmo
Druh vůněaromatická, dřevitá

Paris Hilton Paris Hilton for Men je svěží dřevitá vůně pro muže s jemným akcentem koření. Milujete svěžest, která se snoubí s mužnými tóny? Pořiďte si jedinečný parfém Paris Hilton for Men a neprohloupíte. Vůně, za níž stojí jméno dědičky hotelového impéria Hilton, je nadmíru vydařenou kombinací pánské klasiky a osvěžujících akordů přírody. Moderní design flakónu zalahodí vašemu oku a zároveň velmi usnadní nanášení vašeho oblíbeného parfému. Ač byste mohli od profesionální celebrity, Paris Hilton, očekávat růžově afektované tóny přeslazeného pozlátka, opak je pravdou. Chcete-li se stát perfektně upraveným mužem s unikátním pohledem na svět, volte parfém Paris Hilton for Men!

Šťavnatá nóta manga spolu s krystalicky čistými tóny vzduchu a zeleně vás ovanou přívalem síly a energie. Delikátně kořenité srdce v podání jalovce, bílé šalvěje a bazalky vám dodají nádech pravého mužství. Výjimečné spojení zemitého cedru a ledově svěží okurky se vsákne do kůže vašeho těla a vydrží vás hýčkat příjemně dlouhou dobu.

Vždy naprosto stylová blonďatá diva, Paris Hilton, nešetří svou kreativitou. Vkládá ji do vlastních návrhů oblečení i lahodných vůní. Parfémy Paris Hilton jsou nadmíru vydařené kompozice květin, ovoce, vzácného koření a dřevin z celého světa. Nabídka pro muže i ženy je celkem široká. Cenově přijatelné parfémy potěší zejména mladou skupinu lidí, kteří sází na jedinečný vzhled a kvalitní vůně. Paris Hilton Paris Hilton for Men je svěží kombinací klasické elegance a přírodních prvků. Muž, který zvolí vůni od Paris Hilton si může být jistý svou smyslnou grácií a vždy upraveným vzhledem.

Paris HiltonParis Hilton for Men toaletní voda pro muže

1 303
Výhodněji o 41%
100 ml
761

Skladem | 761,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: PAH0012

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes