Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pro ženy

Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pro ženy
Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pro ženy
100 ml
849

Kód: PAH0075 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Paris Hilton Can Can Burlesque
Složení

Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a osobních pocitů. Kompozice, z níž vzejde potěšení, láska a přirozené ženské kouzlo.

Parfémovaná voda Paris Hilton Can Can Burlesque dokáže zprostředkovat velice hluboký a intenzivní zážitek. Ten je doprovázen tóny květů, nektarinky nebo maliny. Dřevitý základ, který se rozleží na vašem těle a utvoří tak rozkošnou bránu do neznáma. Klíč od ní však máte pouze vy.

Paris Hilton Can Can Burlesque je uložena v překrásném flakónku jemného vzhledu, který mísí průhledné prvky s těmi růžovými. Chybět samozřejmě nesmí ani originální přívěšek na hrdle. Parfémovaná voda pro ženy, s níž si užijete velké a nekonečné lásky k bližnímu svému.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Paris Hilton

Parfémy Paris Hilton | Paris Hilton – Pravnučka hotelového magnáta Conrada Hiltona Paris Hilton ověnčená řadou skandálů zaplňujících přední stránky bulvárního tisku je představitelka moderního fenoménu celebrit, které prosluly zejména kontroverzním způsobem života. Paris Hilton se narodila 17. února 1981 v USA, s modelingem začala už v dětství. Jako herečka se prosadila v několika filmech, Američané ji znají především z televizních realit-show. Zpívá, píše knihy. V roce 2004 Paris Hilton představila své první parfémy produkovány Parlux Fragnances. Původně byla připravena jen malá edice, ovšem vysoká poptávka po těchto parfémech předznamenala rozšíření prodeje. Díky značkovým parfémům Paris Hilton došlo k 47procentnímu nárůstu prodeje produktů Parlux. Parlux díky mimořádnému úspěchu mohl uvést na trh také pánské vůně. V roce 2007 Paris Hilton přišla na trh s novou vůní Can Can. Proslulé jsou pak vůně pro ženy Fairy Dust nebo Siren z roku 2009.

Recenze Paris Hilton Can Can Burlesque