Parfums De Marly Shagya Royal Essenceparfémovaná voda pro muže

1×
Parfums De Marly Shagya Royal Essence parfémovaná voda pro muže
Parfums De Marly Shagya Royal Essence parfémovaná voda pro muže
125 ml
4 590

Kód: PDM0059 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 14. 7. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 14. 7. 2020

Popis parfému Parfums De Marly Shagya Royal Essence
Složení

Máte rádi svěží vůně a láká vás exotika? Parfémovaná voda Parfums De Marly Shagya mistrně kombinuje citrusové tóny s arabským agarovým dřevem neboli oudem. Díky tomu vzniká neobvyklá oudová vůně, která působí svěže a vzdušně.

  • dřevitá, orientální vůně s citrusy
  • ležérně elegantní vůně pro muže
  • dlouhotrvající, univerzální vůně

Složení vůně
Vůně Shagya kombinuje jiskřivé tóny bergamotu a červeného pepře s gerániem do svěžího akordu. V kontrastu k němu stojí dřevitá směs oudu, vetiveru a suše zeleného papyru. Výsledná vonná kompozice je čistá, osvěžující a zároveň se bohatě rozvíjí do tajemné hloubky.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Shagya je pojmenovaná po plemeni arabských koní vyšlechtěném v Rakousko-uherské monarchii. Koně z tohoto chovu jsou proslulí svou výjimečnou výškou, silou a vrozenou přátelskostí vůči lidem. Vůně Shagya patří mezi nejexkluzivnější z parfémů značky Parfums De Marly.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
limetka, bergamot, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
agarové dřevo, cedr
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, guajakové dřevo, vetiver, papyrus
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Shagya Royal Essence