Parfums De Marly Pegasus Royal Essence parfémovaná voda unisex

1×
Parfums De Marly Pegasus Royal Essence parfémovaná voda unisex
Parfums De Marly Pegasus Royal Essence parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
125 ml
5 049

Kód: PDM0062 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis Parfums De Marly Pegasus Royal Essence
Složení

Kombinace pudrových tónů se svěžímí a dotek vznešenosti dávných časů, to je záruka intenzity a zvučnosti. Unisex parfémovaná voda Parfums De Marly Pegasus Royal Essence vyniká klasickou strukturou kapradinových vůní, kterou však na novou úroveň povznáší kouřové, animální a krémové tóny.

  • intenzivní orientálně fougère vůně
  • luxusní niche vůně vhodná pro muže i ženy
  • poprvé představena v roce 2011

Složení vůně
Nejdříve ucítíte spojení cypřiše a lístků fialky, které následně pomalu přejde do krémových tónů mandlí. Kapradinový základ doplňuje hřejivá vanilka a živočišné akordy ambry zahalené pod závojem santalového dřeva.

Příběh vůně
Vůně Pegasus Royal Essence odkazuje svým názvem na legendárního hřebce koňských závodů v 18. století. Tehdejší francouzský panovník Ludvík XV. byl jejich velkým obdivovatelem a právě pro něj byly v té době vytvářeny ty nejluxusnější parfémy. Honosného ducha tohoto tradičního parfémářského řemesla oživuje značka Parfums de Marly prostřednictvím svých současných vůní.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
otočník, bergamot, kmín
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, mandle, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, vanilka, ambra
Druh vůně
orientální

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Pegasus Royal Essence1