Parfums De Marly Hamdani Royal Essence

parfémovaná voda tester unisex 125 ml

Parfums De Marly Hamdani Royal Essence parfémovaná voda tester unisex 125 ml
Parfums De Marly Hamdani Royal Essence parfémovaná voda tester unisex 125 ml
125 ml

Kód: PDM0065 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Parfums De Marly Hamdani Royal Essence
125 ml

Popis parfému Parfums De Marly Hamdani Royal Essence

Parfums De Marly Hamdani je orientální dřevitá vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky niche parfémů Parfums de Marly, která oživuje ducha parfémů z 18. století, kdy byly ty nejšpičkovější vůně vytvářeny pro legendárního francouzského krále Ludvíka XV. jako pocta prestižním koňským závodům, které vřele obdivoval. Také parfémovaná voda Hamdani je pojmenovaná po slavném koni, považovaném pro svou atletickou čistotu za symbol síly a krásy.

Vonná kompozice Parfums De Marly Hamdani v hlavě otevírá akordy myrhy a kadidla. V srdci zavoní guajakové dřevo, med a hřebíček a nápaditý základ sestává z not benzoinu, kůže, papyru, santalového dřeva a sturače.

Elegantní a naprosto nezaměnitelná parfémovaná voda Hamdani se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ho do atmosféry vznešených královských slavností. v doprovodu medu a hřebíčku.

Složení

Hlava
myrha, olibanum
Srdce
guajakové dřevo, hřebíček, med
Základ
benzoin, kůže, papyrus, santalové dřevo, sturač
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Hamdani Royal Essence

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!