Přejít na hlavní obsah
Parfums De Marly Haltane parfémovaná voda pro muže
Parfums De Marly Haltane parfémovaná voda pro muže
Parfums De Marly Haltane parfémovaná voda pro muže
Hlava
šalvěj muškátová, levandule, bergamot
Srdce
pralinka, šafrán
Základ
agarové dřevo, cedr
Druh vůněaromatická, květinová, kožená, dřevitá

Vznešená vůně pro pravé gentlemany

Navštivte zámek v Marly v jeho zlaté éře. Pánská parfémovaná voda Parfums De Marly Haltane je jako kouzelný přístroj, který přenáší moderní gentlemany do 18. století na sídlo šlechticů. Směsice vzácných ingrediencí vás uvede do rovnováhy mezi minulostí a současností, tradicí a inovací, a nechá vás ponořit se do smyslného světa kontrastů.

  • pánská, gentlemanská vůně 
  • ctí tradici výroby francouzských parfémů z 18. století
  • lze nosit po celý den, od rána do večera

Složení vůně
Při prvním přivonění ucítíte osvěžující aroma bergamotu, uklidňující levanduli a podmanivou šalvěj muškátovou. Intenzivní šafrán vás vtáhne hlouběji do nitra vůně, kde se prolíná mýtické oudové a cedrové dřevo. Zde se objevuje také sladká pralinka, která do vážné kompozice přináší nádech hravosti a slasti. 

Následně upoutají vaši pozornost pačuli a vetiver, které svým svým zelenodřevitým charakterem evokují starodávné spojení s přírodou. Ty se mísí s vůní pižma a kůže, což dodává celé kompozici lehce provokativní nádech. Agarové dřevo ve vás na závěr vyvolá pocit, že jste součástí hlubokého lesa a všech jeho tajemství.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Parfums De Marly Haltane vzdává hold lesům v okolí Château de Marly. Tento zámek byl navržen tak, aby dokonale splynul s přírodou. Samotný francouzský král Ludvík XV. trávil v lesích celé dny a tímto zámkem byl nesmírně fascinován. Nechte se i vy okouzlit vůní, která vypráví příběh o vzácných dřevinách a zázračné síle přírody.

Parfums De MarlyHaltane parfémovaná voda pro muže

125 ml
7 500

Skladem | 6 000,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: PDM00663

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
U Vás poštou
pondělí 15. 4. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 14. 4. 2024