Parfums De Marly Habdan Royal Essence parfémovaná voda unisex

1×
Parfums De Marly Habdan Royal Essence parfémovaná voda unisex
Parfums De Marly Habdan Royal Essence parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
125 ml
5 139

Kód: PDM0053 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Parfums De Marly Habdan Royal Essence
Složení

Krása a elegance arabských koní se snoubí s tajemstvím vzácných balzámů a dřev. Parfémovaná voda Parfums De Marly Habdan má distinktivní orientální ladění a jiskru nezkrotné energie. Její bohatá a obklopující vůně podpoří vaše sebevědomí a dodá vám pocit výjimečného okamžiku.

  • orientální vůně se sladkými a ovocným tóny
  • hřejivá a svůdná vůně pro ženy i muže
  • ideální na podzimní dny

Složení vůně
Vůně Habdan mísí sladce balzamické a kořenité tóny do směsi, která září luxusem. Úvodní tóny šafránu zahaluje olibanum do jemného kadidlového kouře. Temně dřevitý akord s oudem projasňuje šťavnaté jablko a růže. Souzvuk ambry a myrhy v základu připomíná hedvábný lesk srsti ušlechtilých koní.

Příběh vůně
Stejně jako další vůně z kolekce Royal Essence i parfémovaná voda Habdan je pojmenovaná po vznešeném hřebci. Kůň Habdan byl objeven při legendárních křížových výpravách a stal se předkem linie ušlechtilých závodních koní.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
šafrán, olibanum
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, jablko, dřevité tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
myrha, pravá ambra, karamel
Druh vůně
orientální

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Habdan Royal Essence1