Parfums De Marly Godolphin Royal Essenceparfémovaná voda pro muže

Parfums De Marly Godolphin Royal Essence parfémovaná voda pro muže
Parfums De Marly Godolphin Royal Essence parfémovaná voda pro muže
125 ml
4 941

Kód: PDM0063 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 27. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 27. 10. 2020

Popis parfému Parfums De Marly Godolphin Royal Essence
Složení

Vůně luxusní kůže evokuje bohatství, sebejistotu a vybroušený styl. Parfémovaná voda Parfums De Marly Godolphin, inspirovaná slavným hřebcem, zjemňuje kožený tón ovocem a kořením a díky tomu získává silný a zároveň delikátně hladký charakter.

  • výrazná kožená vůně s exotickými tóny
  • elegantní a luxusní pánská vůně
  • hluboká vůně vhodná do chladných dní

Složení vůně
Bylinné tóny tymiánu, cypřiše a jihoamerického maté postupně odkrývají dominantní akord kůže, který připomíná interiér luxusního auta nebo také nové koňské sedlo. Šafrán, ambra a růže odkazují k temperamentu arabského jezdectví a dávají vůni hřejivě exotický nádech. Nasládlé ovoce tvoří kontrast k temné kůži a perfektně vonnou kompozici Godolphin zakulacuje.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Godolphin je pojmenovaná po slavném arabském koni patřícím mezi tři hřebce, kteří založili plemeno anglických plnokrevníků. Godolphin Arabian, pojmenovaný po svém majiteli, byl dovezen v 18. století z Jemenu a stal se královským předkem dnešních šampionů koňských dostihů. Jeho elegantní vzhled a vytrvalost inspirovaly tuto intenzivní vůni s kůží a orientální jiskrou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
tymián, zelené tóny, maté, šafrán, ovocné tóny, cypřiš
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, kořen kosatce, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, kůže, cedr, pižmo, vanilka, vetiver
Druh vůně
kožená

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Godolphin Royal Essence