Přejít na hlavní obsah
Parfums De Marly Galloway parfémovaná voda unisex
Parfums De Marly Galloway parfémovaná voda unisex
Parfums De Marly Galloway parfémovaná voda unisex
Hlava
citrusy, pepř
Srdce
pomerančový květ
Základ
ambra, pižmo
Druh vůněcitrusová, aromatická

Parfums De Marly Galloway je citrusová vůně pro muže a ženy s výrazným akordem pižma. Pochází z dílny francouzské značky niche parfémů Parfums de Marly, která oživuje honosného ducha parfémů z 18. století, kdy byly ty nejšpičkovější vůně vytvářeny pro legendárního francouzského krále Ludvíka XV. jako pocta prestižním koňským závodům, které vřele obdivoval.

Také parfémovaná voda Galloway, věrná svým velkolepým kořenům, je kolekcí vznešených vůní. Je pojmenovaná po slavném bílém koni objeveném v 18. století v hlubokých údolích jižního Skotska. Jím inspirovaná parfémovaná voda Galloway je přímo božskou směsí not tvořících dohromady vysoce elegantní vůni s působivým charakterem.

Vonná kompozice Parfums De Marly Galloway v hlavě hrdě prezentuje citrusové akordy provázené notou pepře. Květinové srdce zavoní kosatcem a květy pomerančovníku a smyslný základ tvoří jantar a pižmo. Vůně Parfums De Marly Galloway je nezaměnitelná a nezapomenutelná. Vysoce trvalá, sofistikovaná a elegantní parfémovaná voda Galloway se hodí na denní i večerní nošení po celý rok.

Parfums De MarlyGalloway parfémovaná voda unisex

125 ml
6 516

Skladem | 5 212,80 / 100 ml, vč. DPH | Kód: PDM0051

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
U Vás poštou
Již zítra pondělí 15. 4. 2024
Osobní odběr
Již dnes