Svůdník

Ví, jak svádět a přitahovat ženy svým chováním, kde mu žádná žena nemá šanci odolat. Je sebevědomý, je sexy, ví co chce a jak toho dosáhne. Pro vás dívky, mějte se na pozoru, když se s ním setkáte.

celý text skrýt text

BUSINESS MAN

Všichni znáte definici businessmana: člověka, který pracuje v byznysu, zejména na manažerské úrovni. Nicméně naše definice je mnohem hlubší. Jste milovníkem obleků? Pečujete o sebe a znáte nejnovější trendy? Představujeme vám nejen člověka v obleku, ale člověka, který je víc než úspěšný, který má několik tváří, ale je vždy gentleman. Pro tyto druhy mužů rozhodně vyhovují tyto vůně:

celý text skrýt text

SPORTSMAN

Každá žena prostě miluje muže, který je v dobré formě, má svaly a je sexy jako ďábel. Jste tento typ člověka? Řekneme vám tajemství, jak ještě více zazářit. Zkuste jednu z těchto vůní a úspěch se dostaví okamžitě. Buďte připraveni!

celý text skrýt text

HIPSTER

Kamkoli přijdete, slyšíte něco o hipsterech. Ale kdo vlastně jsou? Může to být umělec, designér, hudebník, ale může jím být kdokoliv, o kom si to myslíte. Co mají společné? Vědí, co chtějí dosáhnout, užívají si života naplno a skutečně přemýšlejí o významu života. Myslíte podobným způsobem? Pokud ano, tyto vůně splní vaše očekávání.

celý text skrýt text

GENTLEMAN

Pokud byste měl popsat sám sebe, použijete tato slova? Zdvořilý, ochranářský, laskavý, správně vychovaný? Pokud ano, jste 100% GENTLEMAN. Máte rádi minimalismus, luxusní životní styl, dobré restaurace, whisky a krásné ženy. Nenechte si uniknout poslední věc, kterou je ten správný parfém.

celý text skrýt text