Panna - horoskop na rok 2017

Letošní rok byste měli využít k vyhodnocení dosavadního způsobu života. Tím to samozřejmě nekončí. Následovat by měly zásadní změny. Ty by měly přinést výrazně lepší podmínky a vyšší míru uspokojení z toho, co děláte a jak se vám daří. Jestliže budete výzvu vesmíru ignorovat, je dost pravděpodobné, že se vám to nevyplatí. Můžou přijít různé zkoušky. Tyto situace otestují, zda si opravdu stojíte za tím, co jste doposud vykonali a jak jste žili. Je také nutné počítat s tím, že když k tomu dojde, můžete se dostat do problémů.

Vztahy

Pokuste se nechat za sebou to, co ve vztahu opravdu nefungovalo a přinášelo zásadní komplikace. Ovšem musíte mít na mysli, že aby se vše mohlo úspěšně provést, musí chtít i partner. V opačném případě nelze vyloučit, že vaše soužití dojde do bodu zlomu. Kdyby to nastalo, měli byste se smířit s tím, že se může stát téměř cokoliv.

Práce

Mnoho lidí dělá svoji práci ze setrvačnosti a bez hlubšího uspokojení. Pokud to je i váš případ, je možné, že rok 2017 umožní tento trend ukončit. Ovšem pozor! Hluboký řez nedělejte náhle a bez jednoznačně vyjasněných dalších plánů. Jedině tak se budete moct ohlédnout a říct si, že jste to  nemohli udělat jinak.

Zdraví

Věnujte péči celému střevnímu traktu. Hlavním rizikem jsou plísně, které se můžou ve střevech vyskytovat. K jejich eliminaci lze přispět omezením konzumace bílé mouky a bílého cukru. Pomáhají i saponiny v tabletách z yuccy shidigery.

Parfémy pro znamení Panny na rok 2017

celý text skrýt text