Panna - horoskop na rok 2015

Typické „pitvání“ čehokoliv až do nejmenších detailů, kterým znamení Panny oplývá, by se mohlo obrátit proti vám. Někdy je totiž lepší nechat záležitosti přirozeně plynout a nešťourat se v tom, co funguje po celá staletí. Na obzoru se rýsují určité problémy, o kterých již od prvních měsíců roku 2015 tušíte, že se s nimi budete muset vypořádat. Nemají-li vám přerůst přes hlavu, zkuste zapracovat na předběžných opatřeních, která potížím předejdou, nebo jim alespoň „přistřihnou křídla“. Také si v životě užívejte více zábavy.

Vztahy

Jestliže nechcete narušit váš vztah, přestaňte opakovaně poukazovat na nedostatky a chyby partnera. Začněte k soužití přistupovat zcela opačně, tedy častěji chvalte a pokud uvidíte, že váš protějšek něco nezvládá, udělejte to sami, bez jakýchkoliv komentářů. Vztah posílí častější společné zážitky, mezi které můžou patřit návštěvy divadel a koncertů.

Práce

Přestaňte se soustředit na to, jak na vaši práci nahlíží vaše okolí, a zda jste za ni adekvátně ohodnoceni, ať již výplatou nebo uznáním. Pokud se zaměříte na prostou radost z dobře vykonané práce, vše ostatní přijde samo, i když to někdy může dlouho trvat. Do kolegiálních vztahů dejte více vřelosti a nezapomeňte se účastnit firemních akcí.

Zdraví

Váš imunitní systém může mít v roce 2015 více práce a proto byste neměli podcenit žádné škrábnutí nebo odřeninu. K lepšímu hojení dobře poslouží propolisová bylinná mast Topvet Supplements, která urychluje hojení, působí antibakteriálně a proti plísním.

Parfémy pro znamení Panny na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin