Panna - horoskop na rok 2015

Typické „pitvání“ čehokoliv až do nejmenších detailů, kterým znamení Panny oplývá, by se mohlo obrátit proti vám. Někdy je totiž lepší nechat záležitosti přirozeně plynout a nešťourat se v tom, co funguje po celá staletí. Na obzoru se rýsují určité problémy, o kterých již od prvních měsíců roku 2015 tušíte, že se s nimi budete muset vypořádat. Nemají-li vám přerůst přes hlavu, zkuste zapracovat na předběžných opatřeních, která potížím předejdou, nebo jim alespoň „přistřihnou křídla“. Také si v životě užívejte více zábavy.

Vztahy

Jestliže nechcete narušit váš vztah, přestaňte opakovaně poukazovat na nedostatky a chyby partnera. Začněte k soužití přistupovat zcela opačně, tedy častěji chvalte a pokud uvidíte, že váš protějšek něco nezvládá, udělejte to sami, bez jakýchkoliv komentářů. Vztah posílí častější společné zážitky, mezi které můžou patřit návštěvy divadel a koncertů.

Práce

Přestaňte se soustředit na to, jak na vaši práci nahlíží vaše okolí, a zda jste za ni adekvátně ohodnoceni, ať již výplatou nebo uznáním. Pokud se zaměříte na prostou radost z dobře vykonané práce, vše ostatní přijde samo, i když to někdy může dlouho trvat. Do kolegiálních vztahů dejte více vřelosti a nezapomeňte se účastnit firemních akcí.

Zdraví

Váš imunitní systém může mít v roce 2015 více práce a proto byste neměli podcenit žádné škrábnutí nebo odřeninu. K lepšímu hojení dobře poslouží propolisová bylinná mast Topvet Supplements, která urychluje hojení, působí antibakteriálně a proti plísním.

Parfémy pro znamení Panny na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014