Paloma Picasso Paloma Picasso toaletní voda pro ženy

2×
Paloma Picasso Paloma Picasso toaletní voda pro ženy
Paloma Picasso Paloma Picasso toaletní voda pro ženy
30 ml
815

Kód: PAP0064 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 4. 2021

Popis Paloma Picasso Paloma Picasso
Složení

Poddejte se oslnivé komplexní ženské vůni. Toaletní voda Paloma Picasso Paloma Picasso vás okouzlí kořeněnými tóny a květinovými akordy. Dřevitý nádech dodává vůni smyslnost a ženskou svůdnost. Dílo dcery slavného Pabla Picassa si zamilujete vy i všichni ve vašem okolí.

  • aromatická chypré vůně s květinovými a dřevitými tóny
  • autorkou vůně je dcera Pabla Picassa
  • vynikne při celoročním nošení ve dne i v noci

Složení vůně
Úvod patří čistým až mýdlovým tónům aldehydů, které se harmonicky prolínají se svěžestí bergamotu, citronu, neroli a špetkou koriandru. Poté se projeví ryze květinové nóty, kde rozpoznáte jasmín, růži, hyacint a konvalinku. Smyslné doznívání zajištuje dubových mech, zemitý vetiver, santalové dřevo, čistá vůně pižma a ambra.

Příběh vůně
Vůně Paloma Picasso Paloma Picasso, ukrytá v pozoruhodném skleněném flakónku vejčitého tvaru, poprvé spatřila světlo světa již v roce 1984. Úspěšná francouzská návrhářka a byznysmenka Paloma Picasso se stala tváří většiny svých vůní. Vkládá do nich kus své osobnosti. Sebejistota, nevšední krása, luxus, sofistikovanost a noblesa, to jsou jen některé esence, které činí parfémy od Palomy Picasso tak úspěšnými.

Složení

Složení
hřebíček, vetiver, pačuli, květinové tóny, koriandr, santalové dřevo, jasmín, citrusy, cibetka, ylang-ylang
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Paloma Picasso

Dcera jednoho z nejproslulejších umělců, španělského malíře a představitele kubismu Pabla Picassa, byla už od malička obklopována uměním a uměleckým světem. I když sama váhala vstoupit do světa návrhářství kvůli tomu, aby nebyla porovnávána se svým otcem, nakonec se začala už v raném věku zabývat navrhováním a výrobou šperků.
Její dědeček, Emile Gilot, byl chemikem a výrobcem parfémů. Proto měla už jen krůček tomu, aby v roce 1984 přišla s vlastním parfémem Paloma Picasso. Prohlásila, že „je to vůně pro silné ženy, jako jsem já“.
K parfémům se přidaly kabelky, pásky, deštníky a malé kožené zboží, které prosluly na mezinárodním trhu díky vysoké kvalitě a originálnímu designu. Dnes kromě Paloma Picasso obchodů v Japonsku a Hong Kongu, najdeme Picasso výrobky po celých Spojených státech, Evropě a na Dálném východě.

Recenze Paloma Picasso Paloma Picasso2