Paloma Picasso Paloma Picasso parfémovaná voda pro ženy

15×
Paloma Picasso Paloma Picasso parfémovaná voda pro ženy
Paloma Picasso Paloma Picasso parfémovaná voda pro ženy
100 ml
1 275

Kód: PAP0005 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 12. 4. 2021

Popis Paloma Picasso Paloma Picasso
Složení

Pokud hledáte komplexní ženskou vůni, pak si vás jistě získá parfémovaná voda Paloma Picasso Paloma Picasso. Umělecký talent, který parfémářka zdědila po svých rodičích i prarodičích, plně uplatnila i při tvorbě této vůně. Předkládá před vás malé umělecké dílo v podobě jedinečné vonné kompozice, do které se rychle zamilujete.

  • chypre vůně s květinovými tóny a dřevitým podkresem
  • dílo dcery Pabla Picassa
  • ideální pro nošení v chladných měsících nebo na večer

Složení vůně
Vonná kompozice je tvořena směsí chypre květinových tónů. Nejprve vás přivítá svěží kořenitý koriandr a andělika. Poté se projeví kombinace aldehydů s jasmínem, ylang ylang a hyacintem. Základ vůně tvoří dřevité i animální tóny, pačuli, vetiver či tabák. To vše zabalené do nádherného flakonu, který svým tvarem připomíná náramek z palmového dřeva.

Příběh vůně
Vůně Paloma Picasso je dílem dcery slavného malíře a parfémovaná voda proto nese její jméno. Po otci zdědila Paloma umělecký talent, po dědečkovi z matčiny strany, který byl parfémářem, zase inspiraci pro vytvoření vůně. Ta byla představena v roce 1984. Vnější obal je vyveden do čeveno černé. Červená je totiž oblíbená barva Palomy a černou vnímá jako symbol síly.

Složení

Složení
jasmín, cibetka, santalové dřevo, koriandr, vetiver, květinové tóny, ylang-ylang, pačuli, hřebíček, citrusy
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Paloma Picasso

Dcera jednoho z nejproslulejších umělců, španělského malíře a představitele kubismu Pabla Picassa, byla už od malička obklopována uměním a uměleckým světem. I když sama váhala vstoupit do světa návrhářství kvůli tomu, aby nebyla porovnávána se svým otcem, nakonec se začala už v raném věku zabývat navrhováním a výrobou šperků.
Její dědeček, Emile Gilot, byl chemikem a výrobcem parfémů. Proto měla už jen krůček tomu, aby v roce 1984 přišla s vlastním parfémem Paloma Picasso. Prohlásila, že „je to vůně pro silné ženy, jako jsem já“.
K parfémům se přidaly kabelky, pásky, deštníky a malé kožené zboží, které prosluly na mezinárodním trhu díky vysoké kvalitě a originálnímu designu. Dnes kromě Paloma Picasso obchodů v Japonsku a Hong Kongu, najdeme Picasso výrobky po celých Spojených státech, Evropě a na Dálném východě.

Recenze Paloma Picasso Paloma Picasso15