Přejít na hlavní obsah
Rabanne Lady Million parfémovaná voda pro ženy
Rabanne Lady Million parfémovaná voda pro ženy
Rabanne Lady Million parfémovaná voda pro ženy
Hlava
malina, neroli
Srdce
gardénie, jasmín sambac, květ afrického pomerančovníku
Základ
pačuli, pastovaný med, ambra
Druh vůněovocná, květinová

Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká každou, trochu drzou dívku, že jediné, co by měla poslouchat, jsou jeho fantazie.

  • sladší květinová vůně se svěžími i dřevitými tóny
  • pro dominantní ženy s ohnivým charakterem
  • vhodná do chladnějších dnů a na výjimečné události

Složení vůně
Rabanne Lady Million je mimořádně svůdnou a okouzlující vůní. Aroma nektaru bílých květin, kterým vládne jasmín arabský, prostupuje celou vonnou kompozicí. V úvodu jej doplňuje dotek malin a v závěru do vůně vstupuje lákavě sladká esence pastovaného medu. Čisté tóny pačuli a ambra tvoří smyslný základ.

Příběh vůně
Dámská parfémovaná voda Lady Million byla vydána dva roky po pánské verzi Rabanne 1 Million. Je taktéž inspirována zlatem a bohatsvím a vytvářeli ji hned čtyři parfuméři a parfumérky – Flipo, Piquet, Ropion a Jovanovic. Tematický flakon má podobu diamantu, který jako jediný může „soupeřit“ se zlatou cihlou pánské vůně, a navzájem se tak perfektně doplňují.

RabanneLady Million parfémovaná voda pro ženy

347×
830
Výhodněji o 14%
15 ml
708

Objevte sety s tímto produktem. (2)
Skladem | 4 720,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: PAR12714

Blíží se 60. výročí značky Paco Rabanne, která se mění na „Rabanne“, což symbolizuje milník a budoucnost, ve které se pojí móda a krása.

1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Zásilkovna
Již zítra pondělí 17. 6. 2024
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 6. 2024