Paco Rabanne Invictus Collector's Edition toaletní voda pro muže limitovaná edice Silver Cup Collector's Edition

Paco Rabanne Invictus Collector's Edition toaletní voda pro muže 100 ml limitovaná edice Silver Cup Collector's Edition
Paco Rabanne Invictus Collector's Edition toaletní voda pro muže 100 ml limitovaná edice Silver Cup Collector's Edition
100 ml

Kód: PAR2382 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Paco Rabanne Invictus Collector's Edition
Složení

Toaletní vodu pro muže Paco Rabanne Invictus Collector Edition lze označit za sběratelský kousek, a to nejenom kvůli samotnému vzhledu, ale především ukryté esenci. Zemité tóny s mořskou příchutí přináší okouzlující okamžiky, které ve vás budou evokovat pocity neodolatelnosti a mužské smyslnosti.

Paco Rabanne Invictus Collector Edition je toaletní voda, s níž vaše vystupování dostane potřebný šmrnc. Díky grepu, jasmínu nebo mandarince vytvoříte kolem svého těla osobitou vonnou bariéru, v níž se bude chtít nacházet skutečně každá žena. Prožívejte společenské akce s patřičnou noblesou a důstojností.

Flakónek toaletní vody pro muže Paco Rabanne Invictus Collector Edition doslova překypuje kreativitou. Podobizna stříbrného poháru vám naznačuje vítězství z pohledu vhodně zvolené vůně. Užívejte si osvěžující a dlouhotrvající zážitek. Okuste pravou esenciální dokonalost na svém těle.

Složení

Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne sází na luxus, kvalitu a promyšlenou extravaganci. Vonné kompozice ukryté v osobitých výrazných flakonech jsou stejně originální jako život a tvorba módního návrháře, jenž jim dal jméno.

Paco Rabanne je pseudonym, který přinesl slávu Franciscu Rabanedu Cuervovi. Rodilý Španěl vyrůstal ve Francii, kde působil v několika pařížských módních domech, než si v roce 1966 založil vlastní značku. Jeho eklektické modely z netradičních materiálů si rychle získaly pozornost a značce otevřely cestu do světa.

Už o 3 roky později byl představen také první parfém Paco Rabanne, který od té doby následovaly desítky dalších vůní pro muže i ženy. Původně převážně květinové esence postupně doplnily dřevité a kořenité ingredience, jež zajistily vůním jejich pověstný švih a sex-appeal. Ten bezpochyby charakterizuje i dnes už skutečně legendární Paco Rabanne 1 Million.

Recenze Paco Rabanne Invictus Collector's Edition