Osvěžovače vzduchu

Nejprodávanější

Užijte si oblíbenou vůni kdykoliv a kdekoliv. Osvěžovač vzduchu vykouzlí v jakémkoliv prostředí příjemnou atmosféru. V naší nabídce osvěžovačů vzduchu, vůní do prádla, skříně i pračky si vyberete svoje oblíbené aroma, které vás bude provázet celý den!

Jak si vybrat osvěžovač vzduchu do bytu

Typ osvěžovače vybírejte podle způsobu a místa použití. Chcete provonět prádlo, toaletu, skříň nebo velký pokoj?

  • Vonné perly se hodí pro provonění menších místností, jako je koupelna, šatník nebo předsíň.
  • Vůně do skříně nebo prádelníku provoní vaše oblečení, i když z něj už vyprchala vůně aviváže. Osvěží navíc oblečení, když je nestíháte zrovna vyprat. Zkuste vonné sáčky do skříně, vonné kartičky a další osvěžovače textilií.
  • Osvěžovač vzduchu dokáže zútulnit nebo osvěžit každý prostor. Nemusíte využívat jen bytový sprej, stylovým řešením je aroma difuzér, který plní i funkci dekorace.
  • Vůně do pračky dodává prádlu intenzivní vůni. Rozdíl ucítíte hned po otevření pračky.
  • Osvěžovače na WC jsou zkrátka nezbytností. Nejoblíbenější jsou osvěžovače vzduchu ve spreji. Svůj účel splní ale také gelové polštářky nebo vonné karty.

Na notino.cz pořídíte květinové, ovocné, gurmánské, osvěžující i bylinkové vůně, ze kterých si vyberete tu nejlepší – podle svých preferencí, nálady nebo příležitosti. Obklopte se uklidňující vůní levandule, sladkou vůní vanilky nebo třeba romantickou vůní jasmínu!

Náš tip: Hledáte moderní způsob, jak provonět byt? Vyzkoušejte elektrický osvěžovač vzduchu, který navíc slouží jako designový doplněk. Vsaďte na kvalitní ultrazvukový difuzér nebo elektrický aroma difuzér.

Tak který osvěžovač prádla nebo vzduchu si vyberete vy?