Výdejna Brno – OC Letmo

O prodejně

Výdejní místo vašich objednávek najdete v 5. patře OC Letmo naproti budově hlavního nádraží. Výdejní místo je vybaveno nejmodernějšími platebními automaty, díky kterým je proces vyzvednutí objednávky rychlý a velmi jednoduchý. Naši parfumerii Brno OC LETMO s možnosti přímého nákupu produktů za internetové ceny najdete v 1. patře. Součásti prodejny je také naše dermo lékárna s profesionálním poradenstvím.

Otevírací doba

pondělí-pátek
8–20 hodin

sobota
9–18 hodin

neděle
9–18 hodin

Kontakt

Obchodní Centrum Letmo (OC Letmo)
Nádražní 2a,
602 00  Brno

Telefon
530 514 014

E-mail
info@notino.cz

Služby prodejny

  • Platba kartou
  • Reklamační služba
  • Osobní odběr

Jak se k nám dostanete?

Provozovna se nachází v Obchodním Centru Letmo, naproti budově hlavního nádraží.

Tramvají

Vystoupíte na zastávce Hlavní nádraží, poté se otočíte zády k nádraží a přímo naproti se nachází Obchodní Centrum Letmo. Vyjedete po eskalátoru do 5. patra a zde najdete naše výdejní místo.

Trolejbusem

Vystoupíte na zastávce Hlavní nádraží. Přejdete ulici přes přechod na stranu hotelu Grand a zahnete vlevo. Po cca 50 metrech se nachází Obchodní Centrum Letmo. Vyjedete po eskalátoru do 5. patra a zde najdete naše výdejní místo.

Autem

Zaparkovat můžete na parkovišti naproti hotelu Grand u autobusového stanoviště. Přejdete ulici přes přechod na stranu hotelu Grand a zahnete vlevo. Po cca 50 metrech se nachází Obchodní Centrum Letmo. Vyjedete po eskalátoru do 5. patra a zde najdete naše výdejní místo.

Z ulice Josefská

Přicházíte-li z centra města po ulici Josefská, stačí přijít k zadní části Obchodního Centra Letmo, naše výdejní místo najdete v 5. patře.

Virtuální prohlídka 

Další prodejny a výdejní místa Notino

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.