Oscar de la Renta So de la Renta toaletní voda pro ženy

Oscar de la Renta So de la Renta toaletní voda pro ženy
Oscar de la Renta So de la Renta toaletní voda pro ženy
100 ml
494

Kód: OSR0006 | 1 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 4. 2021

Popis Oscar de la Renta So de la Renta
Složení

Oscar de la Renta So de la Renta je květinová vůně prodchnutá ovocnými a kořeněnými esencemi. Je tak dokonale svěží, lehce exotická. A bude se výborně hodit jako doplněk do horkých letních dní. Stejně dobře se však rozvoní i za slunečných dní jara.

Vůně So de la Renta se otevírá průzračnými ovocnými a květinovými esencemi. Zaplaví nás vůně svěžích, bílých květů, které doprovází aroma stylového ovoce. Výrazný je zejména graciézní meloun a kiwi. Špetku hřejivé, orientální jiskry vůni dodává kapka kardamomu. Srdce této toaletní vody je pak čistě květinové. I ve středu esence nalezneme linii chladivě sladkých bílých květů, lotosu a gardénie. Ale ukrývá se zde třeba i tajemný a lehce orientální jasmín. Základ vůně je tvořen vanilkou a lahodnou švestkou. Tyto esence zahalují vůni So de la Renta závojem něhy a jemnosti. Dodávají ji osobnost a intimní ráz.

Tato toaletní voda je neuvěřitelně svěží a lehká. Je jemná jako pírko, ale zároveň líbezně hladivá jako letmý dotyk motýlích křídel. Působí na všechny smysly a vyvolává ty nejhlubší pocity. Vůně So de la Renta v sobě má luxus a eleganci těch nejvybranějších květin. Skrývá v sobě čistou ženskost a přitažlivost. Zároveň v sobě má i energii a optimismus lahodného ovoce. Je to radost vycházející ze samotného nitra nositelky této vůně, průzračná a nezkalená.

A pro ženy energické, nadšené a spontánní byla tato vůně navržená. Umocní radost ze života, podtrhne nadhled a smysl pro humor. Vůně Sola de la Renta symbolizuje určitý životní styl, který je plný bojovné radosti a touhy nenechat se otrávit všední realitou. A pro ženy, které se nedají pohltit nudou všedních dní, bude tato vůně dokonalá.

So de la Renta je vůní ideální pro denní nošení. Skvěle se hodí do práce, kde zažene pesimismu a pozitivně naladí. Umí i skvěle doplnit každou minutu volného času. Podtrhne radost z každé příjemně strávené volné chvilky. Tato toaletní voda bude dobře doplňovat jak formální, tak uvolněné oblečení.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
meloun, mandarinka, kardamom, mango, gardénie, kiwi, frézie
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lotos, tuberóza, narcis, jasmín, gardénie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
švestka, pižmo, vanilka
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Oscar de la Renta

Oscar de la Renta pocházel z Dominikánské republiky, kterou v 18 letech opustil kvůli studiím ve Španělsku. Zde se věnoval malbě na Akademii San Fernando v Madridu. Rychle se zorientoval ve zdejším světě módního návrhářství a začal s kreslením pro přední španělské módní domy. 

V jeho tvorbě se promítala jak exotika, barvy a světlo typické pro jeho rodiště, tak cikánské motivy inspirované Španělskem. Svou vlastní společnost – Oscar de la Renta Couture – založil návrhář v roce 1973 a následně expandoval s bytovým textilem, pánskými oděvy i parfémy.

V roce 1977 byla na trh uvedena vůně Oscar, která okamžitě dobyla svět. Značka tak získala své stabilní místo i v oblasti parfumérství a Oscar de la Renta je dnes považován za jednu z největších ikon americké módy.

Recenze Oscar de la Renta So de la Renta