Oscar de la Renta Extraordinary parfémovaná voda pro ženy

2×
Oscar de la Renta Extraordinary parfémovaná voda pro ženy
Oscar de la Renta Extraordinary parfémovaná voda pro ženy
90 ml

Kód: OSR0120 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Oscar de la Renta Extraordinary
Složení

Oscar de la Renta Extraordinary je vzrušující dámská vůně plná svěžesti. Vyjadřuje ženskou smyslnost a přirozenou krásu. Svůdné aroma vás zahalí do své půvabné aury a vyzdvihne všechny vaše přednosti.

Samotný počátek vůně je tvořený svěžím výbuchem citrusů. V srdci parfémované vody postupně rozkvétají růže, pivoňky a magnólie. Hřejivý závěr poodhalí vzácnou pryskyřici a smyslnou orchidej. Tato výjimečná dámská vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
květinová

O značce Oscar de la Renta

Oscar de la Renta pocházel z Dominikánské republiky, kterou v 18 letech opustil kvůli studiím ve Španělsku. Zde se věnoval malbě na Akademii San Fernando v Madridu. Rychle se zorientoval ve zdejším světě módního návrhářství a začal s kreslením pro přední španělské módní domy. 

V jeho tvorbě se promítala jak exotika, barvy a světlo typické pro jeho rodiště, tak cikánské motivy inspirované Španělskem. Svou vlastní společnost – Oscar de la Renta Couture – založil návrhář v roce 1973 a následně expandoval s bytovým textilem, pánskými oděvy i parfémy.

V roce 1977 byla na trh uvedena vůně Oscar, která okamžitě dobyla svět. Značka tak získala své stabilní místo i v oblasti parfumérství a Oscar de la Renta je dnes považován za jednu z největších ikon americké módy.

Recenze Oscar de la Renta Extraordinary2