Orly smartGELS Pusher & Remover zatlačovač nehtové kůžičky a odstraňovač gelových laků v jednom

Značka: Orly

Varianty Orly smartGELS Pusher & Remover

 • Orly smartGELS Pusher & Remover zatlačovač nehtové kůžičky a odstraňovač gelových laků v jednom (Pusher & Remover)zatlačovač nehtové kůžičky a odstraňovač gelových laků v jednom 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Pusher & Remover)
  Kód: ORY2822

Nahoru

Popis kosmetiky Orly smartGELS Pusher & Remover

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Zatlačovač nehtové kůžičky a odstraňovač gelových laků v jednom Orly SmartGels Pusher & Remover je nepostradatelná pomůcka pro ženy, které se zdobí gelovou manikúrou. Pro krásné a upravené ruce nestačí jen použít kvalitní gelový lak, ale je nutné o vaše nehty a jejich okolí pečovat a ošetřovat je.
Okolí nehtů tvoří velmi jemná a citlivá kůžička, která má sklony se často zatrhávat a olupovat. Zatlačovač nehtové kůžičky smartGELS Pusher & Remover rychle a jednoduše vyřeší váš problém.  Stačí pouze nehty a jejich okolí zjemnit speciálním přípravkem nebo krémem, po vstřebání krému ruce ponořte na pár minut do teplé vody, osušte a poté koncem nástroje odstraňte nadbytečnou odumřelou nehtovou kůžičku. Zbylou kůžičku jemně stlačte k dolnímu okraji nehtů a kůžičku po stranách nehtů jemně zatlačte co nejvíce k nehtu.
Odstraňovač gelových laků SmartGels Pusher & Remover je univerzální pomocník, který zvládne i odstranění gelových laků pomocí olupování a zbrušování. Dopřejte si kvalitní pomůcku, která udrží vaše ruce krásně ošetřené!

Účinky:

 • zatlačuje nehtovou kůžičku
 • odstraňuje gelové laky olupováním a zbrušováním
 • zajistí krásu a zdravý vzhled okolí vašich nehtů
 • jednoduchým způsobem přispívá k zdokonalení vašich nehtů a jejich okolí

Jak používat:

Před úpravou nehtové kůžičky vetřete dostatečné množství krému na ruce nebo přípravku na nehtovou kůžičku do čistých nehtů a poté dopřejte nehtům změkčující lázeň. Po lázni očistěte nehty a jejich okolí nástrojem a odstraňte odumřelou nehtovou kůžičku. Gelové nehty odstraňujte jemným a opatrným odlupováním a zbrušováním.

Nahoru

O značce Orly

Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, pravděpodobný vynálezce pověstné francouzské manikúry. V současné době úspěšně působí ve více než 75 zemích světa.Orly se proslavila především svými laky, v jejichž složení nenajdete toluen, formaldehyd, dibutylftalát ani jiné toxické látky. Zákazníci mohou vybírat z cca 150 odstínů barev. Není bez zajímavosti, že mezinárodně proslulý umělec Francoise Nielly s jejich pomocí vytvořil unikátní olejomalbu. Ta byla slavnostně odhalena na speciální akci Cosmoprof Las Vegas a Orly ji následně použila jako stěžejní prvek své kampaně pro rok 2013.Zvláštní kategorii představují takzvané gelové laky, obsahující spoustu důležitých vitamínů. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž patentovaný uzávěr Gripper Cap™, který byl navržen italskými odborníky a umožňuje velmi pohodlnou aplikaci (k otevření lahvičky vám stačí jen jedna ruka!).Kromě laků Orly vyrábí také krémy a peelingy, lepidla pro opravu nehtů, různé doplňky (štětečky, pilníky, čistící tamponky apod.) a desítky dalších prvotřídních produktů.Přírodní nehtovou kosmetiky Orly si oblíbila celá řada celebrit - například Jessica Simpson, Madonna, Cher či Ashley Judd. O jejích mimořádných kvalitách svědčí i skutečnost, že za dobu své dosavadní existence získala obrovské množství ocenění.Značka Orly jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po krásných a zdravých nehtech, shánějí profesionální nástroje na manikúru, preferují luxus za rozumnou cenu.

Nahoru

Hodnocení Orly smartGELS Pusher & Remover

Co si o Orly smartGELS Pusher & Remover myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%