Orly No Bite

hořký lak proti okusování nehtů

4×
Orly No Bite hořký lak proti okusování nehtů
9 ml

Kód: ORY2866 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Orly No Bite
9 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Orly No Bite

Popis:
Toužíte po krásných nehtech, ale místo nich máte poničené, okousané nehtíky? Skoncujte s tímto zlozvykem! S okusováním nehtů vám pomůže hořký lak proti okusování nehtů Orly No Bite. Speciální péče laku Orly No Bite má intenzivní hořkou chuť. Odradí vás od okusování a podpoří tak návrat ke zdravým nehtům. Přípravek je možné nanášet i na nalakované nehty. Není vhodný pro děti do 5 let. Vyvarujte se použití na kůžičku a pokožku.

Účinky:

  • odrazuje od kousání nehtů
  • hořká chuť
  • nezabarvuje prsty

Složení:
hořká substance Denatonium Benzoate – odrazuje od kousání nehtů

Jak aplikovat:
Aplikujte v jedné vrstvě na nehet či lak. Vyčkejte do úplného zaschnutí. Naneste kdykoli je potřeba.

O značce Orly

Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, který je dnes považován za vynálezce pověstné francouzské manikúry.

Laky na nehty značky Orly neobsahují toluen, formaldehyd, dibutylftalát či jiné toxické látky, a proto nehty nepoškozují ani při častém lakování. Nabídka barevných odstínů je opravdu široká – vybrat si můžete z více než 100 barev, od jemně pastelových až po sexy těmně rudou. Speciální víčko Gripper Cap™ umožňuje lak otevřít pohodlně i za použití jedné ruky a následně jej jednoduše aplikovat na nehty.

Mějte stále upravené a elegantní ruce s laky na nehty značky Orly!