Orly Cuticle Care Complex olejový komplex na kůžičku a nehtové lůžko

Značka: Orly

Varianty Orly Cuticle Care Complex

 • Orly Cuticle Care Complex olejový komplex na kůžičku a nehtové lůžko (Hydrates Rough Cuticles to Stimulate Nail Growth) 18 mlolejový komplex na kůžičku a nehtové lůžko 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Hydrates Rough Cuticles to Stimulate Nail Growth) 18 ml
  Kód: ORY2857

Nahoru

O značce Orly

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Vlastnosti

konzistence

olej

Orly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, pravděpodobný vynálezce pověstné francouzské manikúry. V současné době úspěšně působí ve více než 75 zemích světa.Orly se proslavila především svými laky, v jejichž složení nenajdete toluen, formaldehyd, dibutylftalát ani jiné toxické látky. Zákazníci mohou vybírat z cca 150 odstínů barev. Není bez zajímavosti, že mezinárodně proslulý umělec Francoise Nielly s jejich pomocí vytvořil unikátní olejomalbu. Ta byla slavnostně odhalena na speciální akci Cosmoprof Las Vegas a Orly ji následně použila jako stěžejní prvek své kampaně pro rok 2013.Zvláštní kategorii představují takzvané gelové laky, obsahující spoustu důležitých vitamínů. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž patentovaný uzávěr Gripper Cap™, který byl navržen italskými odborníky a umožňuje velmi pohodlnou aplikaci (k otevření lahvičky vám stačí jen jedna ruka!).Kromě laků Orly vyrábí také krémy a peelingy, lepidla pro opravu nehtů, různé doplňky (štětečky, pilníky, čistící tamponky apod.) a desítky dalších prvotřídních produktů.Přírodní nehtovou kosmetiky Orly si oblíbila celá řada celebrit - například Jessica Simpson, Madonna, Cher či Ashley Judd. O jejích mimořádných kvalitách svědčí i skutečnost, že za dobu své dosavadní existence získala obrovské množství ocenění.Značka Orly jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po krásných a zdravých nehtech, shánějí profesionální nástroje na manikúru, preferují luxus za rozumnou cenu.

Nahoru

Hodnocení Orly Cuticle Care Complex

 • 20. května 2016
  Mo-nika

  Krásně voní, ošetřuje a úžasně vyživuje kůži okolo nehtu, lze použít i na nehet, vyhlazuje. Praktický aplikátor - kapátko.

Co si o Orly Cuticle Care Complex myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%