Orlane B21 Extraordinaire

kosmetická sada

Orlane B21 Extraordinaire kosmetická sada
Orlane B21 Extraordinaire kosmetická sada
Orlane B21 Extraordinaire kosmetická sada
kosmetická sada

Kód: ORL0140 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sérum proti stárnutí pleti B21 Extraordinaire 30 ml + denní i noční protivráskový krém B21 Extraordinaire 7,5 ml + maska pro unavenou pleť Absolute Skin Recovery Program 15 ml + oživující odličovací mléko Daily Stimulation Program 15 ml + osvěžující a zjemňující tonikum bez alkoholu Daily Stimulation Program 50 ml + kosmetická taštička 1 ks

Orlane B21 Extraordinaire
kosmetická sada

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Orlane

Francouzská „haute-cosmetique“ Orlane Paris představuje luxusní kosmetiku té nejvyšší kvality, která se zaměřuje na boj proti stárnutí pleti. Laboratoře Orlane kombinují nejnovější vědecké objevy s know-how získaným díky svým institutům krásy. Právě kvůli mimořádným účinkům produktů si značka Orlane našla miliony příznivců po celém světě.

Každá ingredience je vybírána s maximální pozorností a rozvahou. Následně je pečlivě zpracována a efektivně dávkována pro dosažení těch nejlepších výsledků. Koncept značky je založen na potenciálu pleti napravit sebe sama. Složení produktů pleťové péče Orlane je proto sestaveno tak, aby obnovovalo a stimulovalo přirozené mechanismy pleti, které se věkem oslabují.

Orlane kosmetika nabízí několik produktových řad, z nichž si tu pravou péči vyberou i ti s nejnáročnějšími požadavky. V portfoliu značky najdete přípravky pro různé typy pleti, včetně té nejcitlivější. Oblíbená je i kolekce proti stárnutí pleti nebo produkty na odličování. Zároveň Orlane nezapomíná ani na péči o tělo nebo dekorativní kosmetiku s pěsticími účinky. V neposlední řadě učaruje i svými skvostnými Orlane parfémy.