Origins Pure Cream™

odličovací čisticí gel s hydratačním účinkem

Origins Pure Cream™ odličovací čisticí gel s hydratačním účinkem
Origins Pure Cream™ odličovací čisticí gel s hydratačním účinkem
Origins Pure Cream™ odličovací čisticí gel s hydratačním účinkem
150 ml

Kód: ORG0015 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt z kategorie pleť nebo líčení alespoň za 790Kč a v košíku si můžete vybrat z několika čisticích produktů na pleť z kolekce Saffee.
Origins Pure Cream™
150 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Origins Pure Cream™

Odličovací čisticí gel Origins Pure Cream nejen že odstraní make-up, ale také se postará o důkladnou hydrataci. Po náročném dni se tedy v jednom kroku zbavíte make-upu, pleť se jemně pročistí a dostanete energetickou injekci do dalšího dne. Bude už chybět jen načerpat vitalitu spánkem a další den může začít. Glycerin a karotkový olej se společně postarají o hydrataci vaší pleti a skryjí tak možné příznaky únavy. Co naopak v gelu nenajdete, je mýdlo.

Vlastnosti:

  • odstraňuje make-up
  • čistí pleť
  • hydratuje
  • osvěžuje

Složení:

  • karotkový olej – odstraňuje nečistoty
  • gylcerin – zvlhčuje

Jak aplikovat:
Pomocí gelu si před spaním očistěte pleť obličeje.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
suchá

O značce Origins

Kosmetické přípravky pod značkou Origins obsahují řadu přírodních látek, které jedinečným způsobem pečují o zdraví a krásu pleti obličeje, pokožky celého těla i vlasů a vlasové pokožky.
Již od osmdesátých let značka chrání přírodu, využívá k výrobě svých výrobků obnovitelných zdrojů, větrné energie a dalších postupů, které jsou šetrné k přírodě. Zároveň pomáhá zlepšit životní prostředí vysazováním stromů a vrací tak přírodě alespoň část z toho, co využívá do svých přípravků.
Od vzniku značky Origins její zakladatelé zajistili vysazení více než 500 tisíc stromů po celém světě. Kvalitní kosmetické přípravky pečují o mladistvou krásu a čistotu svých uživatelů a zároveň zajišťují hydratační rovnováhu kůže. Přírodní pleťová, tělová i vlasová kosmetika je vyráběna v souladu s přírodou a je velice šetrná. Používejte přípravky, které jsou šetrné k vám i k přírodě!