Origins Plantscription™

tonikum pro omlazení pleti

Origins Plantscription™ tonikum pro omlazení pleti
Origins Plantscription™ tonikum pro omlazení pleti
Origins Plantscription™ tonikum pro omlazení pleti
150 ml

Kód: ORG0069 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Origins Plantscription™
150 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Origins Plantscription™

Tonikum Origins Planscription využívá látek obsažených ve vzácné africké rostlině anogeissus a navrací tak pleti mladistvý vzhled. Anogeissus je místními kmeny využíván jako léčivá rostlina pro hojení ran. V kůži pomáhá stimulovat přirozenou produkci fibrilinu a bílkovin a tím dodává pleti pevnost a celou ji rozzáří. Tonikum navíc obsahuje jasmín, který se postará o jemnost a vůni a kofein, který vaši pleťi dodá energii stejně jako vám ranní káva.

Vlastnosti:

  • vyhlazuje pleť
  • rozjasňuje
  • zpevňuje
  • osvěžuje

Složení:

  • anogeissus – zpevňuje pleť
  • kofein – rozjasňuje
  • jasmín – osvěžuje

Jak aplikovat:
Ošetřete tonikem pleť obličeje.

Vlastnosti

Konzistence
tonikum
Typ pleti
mastná, normální, suchá

O značce Origins

Kosmetické přípravky pod značkou Origins obsahují řadu přírodních látek, které jedinečným způsobem pečují o zdraví a krásu pleti obličeje, pokožky celého těla i vlasů a vlasové pokožky.
Již od osmdesátých let značka chrání přírodu, využívá k výrobě svých výrobků obnovitelných zdrojů, větrné energie a dalších postupů, které jsou šetrné k přírodě. Zároveň pomáhá zlepšit životní prostředí vysazováním stromů a vrací tak přírodě alespoň část z toho, co využívá do svých přípravků.
Od vzniku značky Origins její zakladatelé zajistili vysazení více než 500 tisíc stromů po celém světě. Kvalitní kosmetické přípravky pečují o mladistvou krásu a čistotu svých uživatelů a zároveň zajišťují hydratační rovnováhu kůže. Přírodní pleťová, tělová i vlasová kosmetika je vyráběna v souladu s přírodou a je velice šetrná. Používejte přípravky, které jsou šetrné k vám i k přírodě!