Origins Make A Difference™

omlazující krém na ruce

Origins Make A Difference™ omlazující krém na ruce
Origins Make A Difference™ omlazující krém na ruce
75 ml

Kód: ORG0096 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Origins Make A Difference™
75 ml

Popis produktu Origins Make A Difference™

Pečujte o své ruce s krémem na ruce Origins Make a Difference. Ten skrývá účinky několika vzácných rostlin a poskytuje tak vaším rukám potřebný komfort. Rose of jericho se stará o hydrataci. Je to rostlina, která dokáže vydržet bez přísunu vláhy až cela desetiletí. Vodu totiž udržuje v sobě a umí s ní hospodařit. Tyto vlastnosti předá i vašim rukám. Šišák bajkalský zase dokáže pleť tónovat a vyrovná její odstíny. Krém nezapomíná ani na hladkost a jemnost rukou.

Vlastnosti:

  • hydratuje pokožku rukou
  • zjemňuje
  • vyživuje
  • osvěžuje

Složení:

  • rose of jericho – hydratuje
  • šišák bajkalský – tónuje

Jak aplikovat:
Krém naneste na hřbet ruky a rozetřete po dlaních. Opakujte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Origins

Kosmetické přípravky pod značkou Origins obsahují řadu přírodních látek, které jedinečným způsobem pečují o zdraví a krásu pleti obličeje, pokožky celého těla i vlasů a vlasové pokožky.
Již od osmdesátých let značka chrání přírodu, využívá k výrobě svých výrobků obnovitelných zdrojů, větrné energie a dalších postupů, které jsou šetrné k přírodě. Zároveň pomáhá zlepšit životní prostředí vysazováním stromů a vrací tak přírodě alespoň část z toho, co využívá do svých přípravků.
Od vzniku značky Origins její zakladatelé zajistili vysazení více než 500 tisíc stromů po celém světě. Kvalitní kosmetické přípravky pečují o mladistvou krásu a čistotu svých uživatelů a zároveň zajišťují hydratační rovnováhu kůže. Přírodní pleťová, tělová i vlasová kosmetika je vyráběna v souladu s přírodou a je velice šetrná. Používejte přípravky, které jsou šetrné k vám i k přírodě!