Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Mushroom

hydratační krém pro zklidnění pleti

Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Mushroom hydratační krém pro zklidnění pleti
Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Mushroom hydratační krém pro zklidnění pleti
50 ml

Kód: ORG0046 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Mushroom
50 ml

Popis produktu Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Mushroom

Hydratační krém na obličej Origins Dr. Andrew Weil for Origins Mega-Mushroom obsahuje výtažky ze vzácné houby reishi. Ta je používaná v čínské medicíně už tisíce let a je přezdívána jako houba nesmrtelnosti, protože pomáhá léčit rány a lidé věří, že vede k dlouhověkosti. Má silné účinky na zklidnění pleti. Předchází začervenání a zatímco pleť odpočívá, dopřává si potřebnou relaxaci. Krém Origins navíc dodává pokožce ještě potřebnou a dlouhotrvající hydrataci.

Vlastnosti:    

  • zklidňuje pleť  
  • hydratuje
  • zjemňuje
  • osvěžuje
  • rozjasňuje

Složení:

  • houba reishi – zklidňuje pleť

Jak aplikovat:
Naneste krém na pleť obličeje a rozmasírujte.

Vlastnosti

Kdy používat
na den, na den i noc, na noc
Konzistence
krém
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
normální, suchá
Účinek
hydratace, zklidnění
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Origins

Kosmetické přípravky pod značkou Origins obsahují řadu přírodních látek, které jedinečným způsobem pečují o zdraví a krásu pleti obličeje, pokožky celého těla i vlasů a vlasové pokožky.
Již od osmdesátých let značka chrání přírodu, využívá k výrobě svých výrobků obnovitelných zdrojů, větrné energie a dalších postupů, které jsou šetrné k přírodě. Zároveň pomáhá zlepšit životní prostředí vysazováním stromů a vrací tak přírodě alespoň část z toho, co využívá do svých přípravků.
Od vzniku značky Origins její zakladatelé zajistili vysazení více než 500 tisíc stromů po celém světě. Kvalitní kosmetické přípravky pečují o mladistvou krásu a čistotu svých uživatelů a zároveň zajišťují hydratační rovnováhu kůže. Přírodní pleťová, tělová i vlasová kosmetika je vyráběna v souladu s přírodou a je velice šetrná. Používejte přípravky, které jsou šetrné k vám i k přírodě!