Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright

rozjasňující pleťová voda

1×
Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright rozjasňující pleťová voda
200 ml

Kód: ORG0048 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright

Rozjasňující pleťová voda Origins Dr. Andrew Weil for Origins Mega-Bright účinkuje díky výtažkům z rostliny rosa roxburghii. Ta je známá jako královna vitamínu C. Dodává tedy pleti potřebnou výživu a chrání ji před nežádoucími vnějšími vlivy. Tím předchází i vzniku různých skvrn a nedokonalostí na obličeji. Pleťová voda Origins využívá tyto vlastnosti, a tak pleť dokonale rozzáří a vyčistí.

Vlastnosti:

  • čistí pleť
  • rozjasňuje
  • vyživuje
  • tónuje pleť

Složení:

  • rosa roxburghii – vyživuje pleť

Jak aplikovat:
Naneste pleťovou vodu na vatový tampón a očistěte s ní pleť obličeje.

Vlastnosti

Konzistence
voda
Typ pleti
mastná, normální, suchá

O značce Origins

Kosmetické přípravky pod značkou Origins obsahují řadu přírodních látek, které jedinečným způsobem pečují o zdraví a krásu pleti obličeje, pokožky celého těla i vlasů a vlasové pokožky.
Již od osmdesátých let značka chrání přírodu, využívá k výrobě svých výrobků obnovitelných zdrojů, větrné energie a dalších postupů, které jsou šetrné k přírodě. Zároveň pomáhá zlepšit životní prostředí vysazováním stromů a vrací tak přírodě alespoň část z toho, co využívá do svých přípravků.
Od vzniku značky Origins její zakladatelé zajistili vysazení více než 500 tisíc stromů po celém světě. Kvalitní kosmetické přípravky pečují o mladistvou krásu a čistotu svých uživatelů a zároveň zajišťují hydratační rovnováhu kůže. Přírodní pleťová, tělová i vlasová kosmetika je vyráběna v souladu s přírodou a je velice šetrná. Používejte přípravky, které jsou šetrné k vám i k přírodě!