Origins A Perfect World™

vyhlazující tonikum s bílým čajem

Origins A Perfect World™ vyhlazující tonikum s bílým čajem
Origins A Perfect World™ vyhlazující tonikum s bílým čajem
Origins A Perfect World™ vyhlazující tonikum s bílým čajem
150 ml

Kód: ORG0033 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Origins A Perfect World™
150 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Origins A Perfect World™

Tonikum Origins a Perfect World ošetřuje a čistí pleť bez oleje i alkoholu. Čištění s tonikem Origins je hloubkové a poctivé. Obsahuje bílý čaj, který je bohatý na poyfenoly a tak pleť spolehlivě a účinně chrání proti vnějším radikálům. Tonikum revitalizuje pleť po dlouhém dni a zanechává ji měkkou, hladkou a zářivou. Je to to pravé osvěžení, které si s chutí dopřejete každý den.

Vlastnosti:

  • čistí pleť
  • osvěžuje
  • hydratuje
  • chrání

Složení:

  • bílý čaj – chrání pleť před vnějšími vlivy

Jak aplikovat:
Omyjte pomocí tonika pleť obličeje. Nanášejte jej pomocí vatového tampónu.

Vlastnosti

Konzistence
tonikum
Typ pleti
normální

O značce Origins

Kosmetické přípravky pod značkou Origins obsahují řadu přírodních látek, které jedinečným způsobem pečují o zdraví a krásu pleti obličeje, pokožky celého těla i vlasů a vlasové pokožky.
Již od osmdesátých let značka chrání přírodu, využívá k výrobě svých výrobků obnovitelných zdrojů, větrné energie a dalších postupů, které jsou šetrné k přírodě. Zároveň pomáhá zlepšit životní prostředí vysazováním stromů a vrací tak přírodě alespoň část z toho, co využívá do svých přípravků.
Od vzniku značky Origins její zakladatelé zajistili vysazení více než 500 tisíc stromů po celém světě. Kvalitní kosmetické přípravky pečují o mladistvou krásu a čistotu svých uživatelů a zároveň zajišťují hydratační rovnováhu kůže. Přírodní pleťová, tělová i vlasová kosmetika je vyráběna v souladu s přírodou a je velice šetrná. Používejte přípravky, které jsou šetrné k vám i k přírodě!