Oriflame Voyager Woman

toaletní voda pro ženy 50 ml

4×
Oriflame Voyager Woman toaletní voda pro ženy 50 ml
Oriflame Voyager Woman toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: OFL1607 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv dámský parfém značky Oriflame v hodnotě alespoň 249 Kč jako dárek dostanete černou tužku na oči.
Oriflame Voyager Woman
50 ml

Popis parfému Oriflame Voyager Woman

Oriflame Voyager Woman je toaletní voda pro ženy, která vám přináší pocity maximálního uvolnění. Osvěžující vůně s exotickým původem, s pomocí jehož složení se dostanete do úžasné esenciální dimenze. Příjemná kompozice, jejíž charakter v letním období ocení každá smyslná dáma.

Toaletní voda pro ženy Oriflame Voyager Woman je nabitá řadou energetických tónů, mezi jejichž přednosti patří hlavně šťavnatost. Zmínit lze limetku, růži nebo jasmín. Sladké pokušení, které ve vás vyvolá pocity svobody a vzrušení. Odevzdejte se svěžím chutím a hoďte všechny strasti za hlavu.

Světle zelený flakónek toaletní vody pro ženy má velice působivé povrchové zpracování. Buďte při volbě vonných aromat vždy o krok před dámskou konkurencí. Tato esence vám to umožní v plné míře a navíc z vás udělá nepřehlédnutelný element jakékoliv společnosti.

Složení

Druh vůně
květinová, vodní

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame Voyager Woman

Přidat novou recenzi

5.0
4 recenze
4
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem