Oriflame Time Reversing Intense

vyhlazující noční krém pro zpevnění pleti

3×
Oriflame Time Reversing Intense vyhlazující noční krém pro zpevnění pleti
Oriflame Time Reversing Intense vyhlazující noční krém pro zpevnění pleti
50 ml

Kód: OFL1634 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Oriflame Time Reversing Intense
50 ml

Popis produktu Oriflame Time Reversing Intense

Popis:
Vraťte se v čase! Oriflame Time Reversing Intense vyhlazující noční krém pro zpevnění pleti dokáže vaši pleť viditelně omladit. Krém s příjemnou texturou je speciálně určený pro péči o pleť po menopauze, kterou hydratuje a současně omlazuje. Pomocí unikátního komplexu genisteinSOY a Amino+  pleť vypíná a navrací jí pevné kontury.
Oriflame Time Reversing Intense vyhlazující noční krém pro zpevnění pleti prokazatelně redukuje vrásky, zatímco pleti dodává přirozeně mladistvý vzhled. Hýčkejte se přepychovým krémem, se kterým se vaše pleť bude cítit, jako by cestovala v čase!

Účinky:

  • hydratuje
  • regeneruje pleť
  • bojuje proti známkám stárnutí
  • obnovuje hustotu pleti

Složení:

  • komplex genisteinSOY a Amino+ - vyhlazuje vrásky a zpevňuje kontury tváře

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte každý večer na důkladně očištěnou pleť.

Vlastnosti

Kdy používat
na noc
Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
lifting a zpevnění
Věk
vrásky

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.