Oriflame The One Wonder Lash 5 in1řasenka 5 v 1

29×
Oriflame The One Wonder Lash 5 in1 řasenka 5 v 1
Oriflame The One Wonder Lash 5 in1 řasenka 5 v 1
Doprava zdarma
odstín Black 8 ml
263

Kód: OFL1563 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
úterý 7. 4. 2020
Osobní odběr
středa 8. 4. 2020

Popis produktu Oriflame The One Wonder Lash 5 in1
Vlastnosti

Zvýrazněte své oči a orámujte je vějířem krásných, dlouhých řas. Řasenka Oriflame The One Wonder Lash 5 v 1 má jedinečný 3D kartáček, který nanese barvu rovnoměrně po celé délce řas. Ty jsou tak dokonale oddělené, viditelně prodloužené a plné objemu.

Složení řasenky je navíc obohaceno o pečující složky, které budou řasy během dne vyživovat, hydratovat a chránit je před poškozením.

Vlastnosti:

  • perfektně odděluje jednotlivé řasy
  • pozvedá řasy a krásně je natáčí
  • znatelně řasy prodlužuje a přidává na objemu
  • řasy vyživuje a hydratuje
  • chrání řasy před poškozením
  • 3D kartáček s dvojí délkou štětin

Jak aplikovat:
Nejprve použijte stranu kartáčku s krátkými štětinami a pomocí cik-cak pohybu pročešte řasy od kořínků až po konečky, abyste je nadzvedli a natočili. Poté řasy pročešte tou stranou kartáčku, na které jsou štětiny delší. Díky tomu se řasy prodlouží a definuje se jejich tvar.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, tvarující, pro objem

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame The One Wonder Lash 5 in1

tracking pixel