Oriflame Seductive Musk

toaletní voda pro ženy 50 ml

4×
Oriflame Seductive Musk toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: OFL1566 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Oriflame Seductive Musk
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Oriflame Seductive Musk

Oriflame Seductive Musk je toaletní voda pro ženy, která z vás udělá nepřehlédnutý a přitažlivý klenot v jakékoliv společnosti. Nezapomenutelná vůně, jež prolíná romantické tóny s těmi uhrančivými. Kompozice, která se stane vaší dlouhodobou součástí. Intenzita, již si zamilujete.

Toaletní voda pro ženy Oriflame Seductive Musk je určena pro běžné nošení. Esence, která vám během dne vykouzlí úsměv na tváři a postará se o naplnění vašich čichových přání. Smyslná a doslova přitažlivá vůně, u které zpozorujete hlavně přísady pižma, růže a lahodného kašmíru.

Romanticky ztvárněný flakónek růžové barvy celé esenciální vyjádření jen podtrhuje. Toaletní voda pro ženy Oriflame Seductive Musk vám bude pomůckou, s níž už nebudete šedivou myší. Nástrojem, s pomocí něhož můžete dobývat mužská srdce a přinesete si spoustu překrásných životních okamžiků.

Složení

Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame Seductive Musk

Přidat novou recenzi

5.0
4 recenze
3
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem