OriflamePossess parfémovaná voda pro ženy

14×
Oriflame Possess parfémovaná voda pro ženy
Oriflame Possess parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
881

Ušetříte 39%
50 ml
530

Skladem | Kód: OFL1568
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 1. 2022

Vůně inspirovaná milostným příběhem.

Staňte se součástí milostné legendy o Kleopatře a Marku Antoniovi a nechte se svést smyslnou a hypnotickou vůní. Nadčasová a jiskřivá parfémovaná voda Oriflame Possess představuje magický elixír, který vám pomůže navždy okouzlit vaši milovanou osobu.

  • květinová chypre vůně pro ženy
  • představena v roce 2014
  • vhodná na chladnější měsíce

Složení vůně
Vůně se otevírá šťavnatým královským ananasem a něžnou frézií v kombinaci s energickým grapefruitem. Jakmile úvodní tóny poodstoupí, rozvine se vonná kompozice lákavou směsí sladkých malin, jemných pomerančových květů a smyslného ylang-ylang. V závěru se na kůži usadí hřejivé srílanské santalové dřevo, doprovázené vzácným pačuli a výraznou madagaskarskou vanilkou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
grep, ananas, frézie
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, květ pomerančovníku, malina
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, chypre

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.