Oriflame Giordani Goldparfémovaná voda pro ženy

2×
Oriflame Giordani Gold parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Oriflame Giordani Gold parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: OFL0086 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Oriflame Giordani Gold
Složení

Oriflame Giordani Gold je parfémovaná voda pro ženy se smyslem pro preciznost a dokonalost. Legendární vůně, která díky květinovému opojení vzbuzuje pozornost všech kolemjdoucích. Dřevitý aromatický podtext, s nímž si užijete každý nový den.

Parfémovaná voda Oriflame Giordani Gold podléhá vysoké kvalitě a proto je složena z luxusních esencí, jako je jasmín, cypřiš, pačule nebo mandarinka a citron. Osvěžující tóny, které vás učiní šťastnou a navodí exotickou atmosféru vzdálených destinací. Vůně, s níž prorazíte.

Oriflame Giordani Gold si uchovává svoji eleganci také v případě jednoduše vyhlížejícího flakónku. Žádné zbytečnosti navíc a nic, co by mělo chybět. I tak lze hovořit o esenciálních kompozicích, s nimiž světu nabídnete svou přirozenou krásu, poddajnost a smysl pro exkluzivitu.

Složení

Hlava
květ citronovníku, květ pomerančovníku, mandarinka
Srdce
lilie, jasmín, tuberóza
Základ
mech, pižmo, cypřiš, pačuli
Druh vůně
květinová

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame Giordani Gold