Oriflame Giordani Gold Mandeospray pro muže

Oriflame Giordani Gold Man deospray pro muže
Oriflame Giordani Gold Man deospray pro muže
150 ml

Kód: OFL3813 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Medový krém na ruce a tělo (250 ml) získáte nyní zdarma k nákupu produktů Oriflame nad 299 Kč. Pokud od této značky nakoupíte nad 499 Kč, získáte jako dárek 50ml kuličkový deodorant.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Oriflame Giordani Gold Man

Parfémovaný deospray Oriflame Giordani Gold Man je skvělým doplňkem vůně ze stejné řady. Pečuje o pokožku podpaží a zanechává ji krásně provoněnou a svěží po mnoho hodin.

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame Giordani Gold Man