Přejít na hlavní obsah
Oriflame Divine parfémovaná voda pro ženy
Oriflame Divine parfémovaná voda pro ženy
Oriflame Divine parfémovaná voda pro ženy
Hlava
fialka, bambus, hyacint
Srdce
růže, lilie, jasmín, frézie
Základ
švestka, bílé pižmo, santalové dřevo
Druh vůněovocná, květinová, dřevitá

Neodolatelná květinová vůně pro ženy

Být hvězdou není jen o tom, jak vypadáte, ale i jak se cítíte. Parfémovaná voda pro ženy Oriflame Divine zajistí, že se vždy budete cítit neodolatelně. Srdce je prozářené překrásnou kyticí projasněnou svěžími tóny ovoce a tímto spojením vzniká úchvatná parfémovaná voda pro každý den. Objevte v sobě hvězdu, která prozáří každý okamžik.

  • květinová vůně pro ženy
  • za vůní stojí parfumér Jean Jacques
  • uvedena v roce 2002

Složení vůně:
Vůně se otevírá svěžestí bambusu a sladké fialky, které se prolínají s exotickým nádechem vodního hyacintu, kiwi a břečťanu. Srdce vůně odhaluje křehkou krásu orchideje, lilie, frézie, jasmínu a růže, které společně tančí ve vzduchu jako nezapomenutelný balet. Základní tóny smyslného bílého pižma, teplého santalového dřeva a švestky dodávají vůni hloubku a smyslnost.

Příběh vůně:
Parfémovaná voda pro ženy Oriflame Divine se ukrývá v okouzlujícím flakonu inspirovaném krásou večerních rób. Do všedních dnů vnáší mihotavý lesk elegance a vyšší společnosti.

OriflameDivine parfémovaná voda pro ženy

6×
866
Výhodněji o 19%
50 ml
696

Skladem | 1 392,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: OFL06152
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již zítra 12:30 - 16:30
Osobní odběr
pátek 19. 7. 2024