Oral B Tri Zone 1000 EB30, náhradní hlavice pro zubní kartáček | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Oral B Tri Zone 1000 EB30

náhradní hlavice pro zubní kartáček

Oral B Tri Zone 1000 EB30 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Oral B Tri Zone 1000 EB30 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Oral B Tri Zone 1000 EB30 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Oral B Tri Zone 1000 EB30 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Oral B Tri Zone 1000 EB30 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Oral B Tri Zone 1000 EB30 náhradní hlavice pro zubní kartáček

Kód: ORB1409 | Toto zboží není momentálně k dispozici

2 ks

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Oral B a jako dárek dostanete 10ml miniaturu zubní pasty Mediblanc s bělicím účinkem.

Popis kosmetiky Oral B Tri Zone 1000 EB30

Popis:
Náhradní hlavice pro zubní kartáček Oral B Tri Zone 1000 EB30 je určena ke každodennímu důkladnému čištění zubního plaku, který hlavice vyčistí díky speciálním štětinkám kartáčku i na špatně dostupných místech. Vlákna zubního kartáčku pulzují, pohybují se ze strany na stranu a dosáhnou tak i na místa, kam ostatní kartáčky nemohou. Kartáček pracuje rychle, snadno a spolehlivě.
Výměnná hlavice Tri Zone je určena k výměně při opotřebování původní hlavice, popřípadě je možné volit kombinaci několika různých hlavic při čištění zubů elektrickým kartáčkem. V balení jsou dva kusy náhradní hlavice. Každý zubní kartáček se časem postupně opotřebuje a neplní již tak dobře svou funkci, navíc je na něm po čase usazeno příliš bakterií, které škodí dásním i zubům. Proto je potřeba kartáček měnit. U elektrických kartáčků stačí vyměnit pouze hlavici. Unikátní hlavice Tri Zone díky speciálním pohybujícím se štětinkám vyčistí zubní plak a nečistoty i na špatně přístupných místech.
Elektrické zubní kartáčky Oral-B jsou světově doporučovány jako jednička na trhu. Rychle a spolehlivě čistí zubní plak, odstraníte s ním nevzhledné skvrny z povrchu zubů, zbavíte se zbytků jídel a získáte pocit perfektně vyčištěných zubů. Používání elektrického kartáčku Oral-B je snadné. Není třeba na hlavici kartáčku příliš tlačit, nechte ho prostě pracovat. Napomáhá předcházet zánětu dásní a odstraňuje až o 100 % více plaku než manuální kartáček. Používejte schopného pomocníka, který o vaše zuby bude pečovat pomocí moderních technologií!

Účinky:

  • spolehlivě vyčistí zubní plak i na špatně dostupných místech
  • vyčistí zuby od zbytků jídel i skvrn od jídel a pití
  • napomáhá předcházet zánětu dásní a zubním kazům
  • odstraní o 100 % více plaku než klasický manuální kartáček
  • čištění s tímto kartáčkem je pohodlné a rychlé
  • pomáhá vám udržet zdravé dásně i zuby

Vlastnosti:

  • pracuje důkladně, rychle a spolehlivě
  • pomocí pulzujících a pohybujících se štětinek se dostane i na špatně přístupná místa
  • odstraňuje zubní plak a nečistoty
  • účinně pomáhá předcházet zánětu dásní a zubnímu kazu

Použití:
Nasaďte náhradní hlavici na přístroj a důkladně čistěte zuby jeden po druhém. Po použití hlavici pečlivě vyčistěte. Tuto hlavici pro důkladné čištění zubního plaku můžete kombinovat s dalšími výměnnými hlavicemi.

 

 

O značce Oral B

Kosmetika Oral-B | Tvůrce prvního zubního kartáčku s jemnými a zaoblenými vlákny je zároveň zakladatelem světoznámé značky Oral-B. Řeč je o kalifornském zubaři Robertu Hustonovi a počátek existence Oral-B se datuje do roku 1950. Zubní kartáček Oral-B Classic se v roce 1969 dostal opravdu hodně daleko. Neil Armstrong ho použil před prvním historickým výstupem člověka na povrch Měsíce. Od roku 2006 je značka Oral-B součástí nadnárodního koncernu Procter & Gamble. Oral-B v dnešní době představuje především ruční a elektrické zubní kartáčky pro děti a dospělé, mezizubní produkty, jako jsou například dentální nitě, nebo ústní sprchy. Zubní kartáčky Oral-B jsou nejpoužívanější značkou zubních lékařů na světě.
Proč se právě značka Oral-B stala synonymem pro kvalitní péči o chrup? Výrobky Oral-B jsou známy špičkovou kvalitou, která při správném používání přináší luxusní komfort a nadstandardní péči pro váš chrup a ústní dutinu. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak spoléhejte na renomované a prověřené značky. Zubní kartáček či dentální nit jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě za krásným a zdravým úsměvem. Velké popularitě se těší nejen manuální zubní kartáčky, ale také elektrická varianta kartáčků Oral-B, která účinně odstraňuje plak z povrchu zubů.
Posláním značky Oral-B je motivace uživatelů, aby si v oblasti zubní hygieny osvojili lepší návyky. Více než 60 klinických studií potvrdilo, že zubní kartáčky Oral-B jsou bezpečné a šetrné k dásním. Díky sofistikovanému použití středních nebo extra jemných vláken zaoblených speciální technologií jsou kartáčky Oral-B nejen šetrné, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci.
První patent na zubní kartáček jak ho známe dnes, zaevidovali roku 1857 v USA. Od roku 1938 se začala při výrobě kartáčků používat nylonová vlákna. Jejich nedostatek byl v přílišné tvrdosti, a tak v roce 1950 přišel čas Roberta Hustona a značky Oral-B, která poprvé použila měkká nylonová vlákna se zaoblením a stala se světovým fenoménem a leaderem trhu. A pokud by vás zajímalo, kdy byl vyroben první elektrický zubní kartáček, tak vězte, že to bylo v roce 1939 ve Švýcarsku. Rotační pohyb hlavice byl dodán v roce 1987.