Oral B Super Floss dentální nit na rovnátka a implantáty

7×
Oral B Super Floss dentální nit na rovnátka a implantáty
Oral B Super Floss dentální nit na rovnátka a implantáty
Doporučená maloobchodní cena
100

Ušetříte 30%
50 ks
70

Kód: ORB1503 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu Oral B Super Floss

Skutečně precizní péče o zuby s rovnátky, můstky nebo s přirozeně širokými mezizubními prostory. Dentální nit Oral B Super Floss umožňuje důkladné čištění těžko přístupných oblastí v ústech, a to díky podobě úzkých nastříhaných pásků s vyztuženým koncem. Používání je tak velice snadné a při protahování mezi zuby nedojde k přetržení.

Dentální nit na rovnátka a implantáty Oral B Super Floss má navíc příjemnou mátovou příchuť, která osvěží váš dech po dlouhou dobu.

Vlastnosti:

  • odstraňuje zubní plak pod linií dásní
  • důkladně čistí široké mezizubní prostory
  • má předem nastříhaná vlákna s vyztuženým koncem
  • snadno a efektivně odstraňuje zbytky jídla
  • pohodlně klouže mezi zuby bez přetrhávání
  • vhodná pro zuby s rovnátky či korunkami
  • příchuť máty pro svěží dech

Jak používat:
Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby. Nit opatrně vložte do prostoru mezi 2 zuby a pohybem nitě dopředu a dozadu mezeru vyčistěte.

O značce Oral B

Značka Oral B představuje komfort a nadstandardní péči v oblasti dentální hygieny. Výrobky Oral B jsou známy špičkovou kvalitou, která zaručuje v péči o zuby a celou ústní dutinu skvělé výsledky. Kvalitní zubní kartáček či dentální nit jsou totiž těmi nejlepšími pomocníky na cestě ke krásnému a zdravému úsměvem.

Zakladatelem značky je kalifornský zubař Robert Huston, který v roce 1950 jako vůbec první nahradil u zubního kartáčku klasická tvrdá nylonová vlákna, která se používala od roku 1938, vlákny jemnými a zaoblenými. Ta se stala světovým fenoménem a značka Oral B lídrem trhu ve svém oboru.

Dnes je Oral B jednoznačně synonymem pro kvalitní péči o chrup. Elektrický kartáček Oral B nejen důkladně vyčistí zuby, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak je Oral B kartáček tou správnou volbou.

Recenze Oral B Super Floss7