Oral B Stages Power EB10 Princess, náhradní hlavice pro zubní kartáček extra soft | notino.cz

Oral B Stages Power EB10 Princess

náhradní hlavice pro zubní kartáček extra soft

Oral B Stages Power EB10 Princess náhradní hlavice pro zubní kartáček extra soft
Oral B Stages Power EB10 Princess náhradní hlavice pro zubní kartáček extra soft
Oral B Stages Power EB10 Princess náhradní hlavice pro zubní kartáček extra soft
2 ks
220

Kód: ORB1418 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Oral B a jako dárek dostanete 10ml miniaturu zubní pasty Mediblanc s bělicím účinkem.

Popis kosmetiky Oral B Stages Power EB10 Princess

Popis:
Náhradní hlavice pro zubní kartáček extra soft Oral B Stages Power EB10 jsou určeny k jemnému čištění zubního plaku, zbytků jídel a odstraňování nechtěného zabarvení dětských zoubků. Vlákna na těchto hlavicích jsou velmi jemná pro šetrné čištění dětských zubů a dásní. Na hlavicích jsou vyobrazeny dětské motivy, díky kterým se pro vaše děti čištění zubů stane příjemnou zábavou, kterou budou rády opakovat.
Hlavice Stages Power je určena k výměně při opotřebování původní hlavice. Každý zubní kartáček je nutné obměňovat, protože při opotřebování štětinek kartáček neplní již dobře svou funkci a navíc je na něm po čase usazeno příliš bakterií, které škodí dásním i zubům. V balení jsou dva kusy náhradní hlavice. Příjemně měkké štětiny dětské náhradní hlavice rychle a spolehlivě odstraňují zubní plak i z těžko dostupných míst. Kartáček příjemně masíruje i dásně, čímž je dostatečně prokrvuje a předchází tak jejich zánětu.
Elektrické zubní kartáčky Oral-B jsou světově doporučovány jako jednička na trhu. Dětský kartáček Stages Power bude perfektním pomocníkem na cestách, ale stejně spolehlivě ošetří chrup vašich dětí i v pohodlí domova. Velmi důkladně byla klinicky ověřena jeho bezpečnost pro používání dětmi. Používání elektrického kartáčku Oral-B je snadné. Není třeba na hlavici kartáčku příliš tlačit, stačí nechat ho prostě pracovat. Tento jedinečný kartáček odstraňuje až o 100% více plaku než manuální kartáček. Ani dlouhé a pečlivé čištění zubů klasickým kartáčkem nemůže zuby vyčistit tak rychle a přitom tak důkladně, jako tento jedinečný přístroj. Právě proto je vhodný zejména pro děti, které dlouho u žádné činnosti nevydrží. Pečujte o zdraví a krásu zubů vašich dětí!

Účinky:

  • důkladně vyčistí zubní plak na zubech dětí
  • odstraňuje skvrny na zubech po nápojích a cukrovinkách
  • vyčistí zuby dětí od zbytků jídel i na špatně dostupných místech
  • napomáhá předcházet zánětu dásní a zubním kazům
  • odstraní o 100 % více plaku než klasický manuální kartáček
  • čištění s tímto kartáčkem je pohodlné, rychlé i zábavné
  • pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí

Vlastnosti:

  • čistí šetrně, rychle a spolehlivě zuby dětí
  • odstraňuje plak, skvrny a zbytky jídel velmi důkladně a přitom jemně
  • účinně pomáhá předcházet zánětu dásní a zubnímu kazu dětí

Použití:
Nasaďte náhradní hlavici na přístroj a důkladně čistěte zuby jeden po druhém. Po použití hlavici pečlivě vyčistěte.

 

 

O značce Oral B

Kosmetika Oral-B | Tvůrce prvního zubního kartáčku s jemnými a zaoblenými vlákny je zároveň zakladatelem světoznámé značky Oral-B. Řeč je o kalifornském zubaři Robertu Hustonovi a počátek existence Oral-B se datuje do roku 1950. Zubní kartáček Oral-B Classic se v roce 1969 dostal opravdu hodně daleko. Neil Armstrong ho použil před prvním historickým výstupem člověka na povrch Měsíce. Od roku 2006 je značka Oral-B součástí nadnárodního koncernu Procter & Gamble. Oral-B v dnešní době představuje především ruční a elektrické zubní kartáčky pro děti a dospělé, mezizubní produkty, jako jsou například dentální nitě, nebo ústní sprchy. Zubní kartáčky Oral-B jsou nejpoužívanější značkou zubních lékařů na světě.
Proč se právě značka Oral-B stala synonymem pro kvalitní péči o chrup? Výrobky Oral-B jsou známy špičkovou kvalitou, která při správném používání přináší luxusní komfort a nadstandardní péči pro váš chrup a ústní dutinu. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak spoléhejte na renomované a prověřené značky. Zubní kartáček či dentální nit jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě za krásným a zdravým úsměvem. Velké popularitě se těší nejen manuální zubní kartáčky, ale také elektrická varianta kartáčků Oral-B, která účinně odstraňuje plak z povrchu zubů.
Posláním značky Oral-B je motivace uživatelů, aby si v oblasti zubní hygieny osvojili lepší návyky. Více než 60 klinických studií potvrdilo, že zubní kartáčky Oral-B jsou bezpečné a šetrné k dásním. Díky sofistikovanému použití středních nebo extra jemných vláken zaoblených speciální technologií jsou kartáčky Oral-B nejen šetrné, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci.
První patent na zubní kartáček jak ho známe dnes, zaevidovali roku 1857 v USA. Od roku 1938 se začala při výrobě kartáčků používat nylonová vlákna. Jejich nedostatek byl v přílišné tvrdosti, a tak v roce 1950 přišel čas Roberta Hustona a značky Oral-B, která poprvé použila měkká nylonová vlákna se zaoblením a stala se světovým fenoménem a leaderem trhu. A pokud by vás zajímalo, kdy byl vyroben první elektrický zubní kartáček, tak vězte, že to bylo v roce 1939 ve Švýcarsku. Rotační pohyb hlavice byl dodán v roce 1987.

Menu