Oral B Stages Power DB4K Princess bateriový dětský zubní kartáček soft

Oral B Stages Power DB4K Princess bateriový dětský zubní kartáček soft
Oral B Stages Power DB4K Princess bateriový dětský zubní kartáček soft
bateriový dětský zubní kartáček soft

Kód: ORB1416 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Oral B Stages Power DB4K Princess
Vlastnosti

Popis:
Bateriový dětský zubní kartáček soft Oral B Stages Power DB4K funguje na baterie a je určen dětem již od tří let. Hezké designové zpracování kartáčku je v barvách známých kreslených hrdinů a je vhodné pro chlapce i dívky. Kartáček snadno, rychle a spolehlivě vyčistí zuby dětí od zubního plaku, zbytků jídla a nechtěných skvrn i zabarvení od pití a cukrovinek. Elektrické zubní kartáčky Oral-B jsou světově doporučovány jako jednička na trhu. Jejich používání je snadné a proti klasickému kartáčku mnohem účinnější.

Bateriový kartáček Stages Power má menší kartáčovou hlavu a extra měkká vlákna pro šetrné čištění dětských zubů a dásní. Pro vaše děti se čištění kartáčkem stane příjemnou zábavou, kterou budou rády opakovat. Na kartáček nemusí děti tlačit, stačí pouze přiložit k zubům a postupně posouvat z jednoho zubu na druhý. Kartáček šetrně masíruje i dásně a předchází tak jejich zánětu. Dokáže odstranit až o 100 % více plaku než manuální kartáček. Jemně, ale důkladně v ústech vašich dětí osciluje a rotuje, aby tak odstranil zubní plak a podporoval zdraví dásní a zubů.

Dětská kartáčková hlava spolehlivě a velmi šetrně obklopí každý zub a důkladně ho vyčistí speciální kombinací 2 druhů pohybů – oscilací a rotací. Speciální ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť kartáčku se dobře drží a perfektně dětem padne do ruky. Oral B Stages Power má jeden režim čištění a je klinicky ověřena jeho bezpečnost pro používání dětmi. Dopřejte vašim dětem snadné, rychlé a zábavné čištění zubů doma i na cestách!

Vlastnosti:

  • odstraňuje z dětských zubů zubní plak, zbytky jídel i zabarvení od nápojů a cukrovinek
  • rychle, jemně a spolehlivě čistí zuby
  • zuby jsou po čištění čisté, zdravé a bílé
  • jemnou masáží předchází zánětu dásní

Technické parametry:

  • jeden režim čištění
  • čisticí pohyb 2D – osciluje a rotuje 
  • bateriový provoz na 2 AA baterie
  • protiskluzová a ergonomická rukojeť
  • dětská koncovka

Jak používat:
Kartáček přikládejte postupně k jednotlivým zubům. K dokonalému čištění používejte dětskou zubní pastu, která zvýší účinnost kartáčku. Po použití kartáček důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Dbejte, aby děti na kartáček příliš netlačily, tlak snižuje účinnost kartáčku při čištění zubů.

Vlastnosti

Typ napájení
bateriový

Napsali jsme o Oral B Stages Power DB4K Princess
Články

O značce Oral B

Značka Oral B představuje komfort a nadstandardní péči v oblasti dentální hygieny. Výrobky Oral B jsou známy špičkovou kvalitou, která zaručuje v péči o zuby a celou ústní dutinu skvělé výsledky. Kvalitní zubní kartáček či dentální nit jsou totiž těmi nejlepšími pomocníky na cestě ke krásnému a zdravému úsměvem.

Zakladatelem značky je kalifornský zubař Robert Huston, který v roce 1950 jako vůbec první nahradil u zubního kartáčku klasická tvrdá nylonová vlákna, která se používala od roku 1938, vlákny jemnými a zaoblenými. Ta se stala světovým fenoménem a značka Oral B lídrem trhu ve svém oboru.

Dnes je Oral B jednoznačně synonymem pro kvalitní péči o chrup. Elektrický kartáček Oral B nejen důkladně vyčistí zuby, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak je Oral B kartáček tou správnou volbou.

Recenze Oral B Stages Power DB4K Princess