Oral B Sensitive Clean EBS 17, kompaktní hlavy zubního kartáčku | notino.cz

Oral B Sensitive Clean EBS 17

kompaktní hlavy zubního kartáčku

Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
Oral B Sensitive Clean EBS 17 kompaktní hlavy zubního kartáčku
2 ks
183

Kód: ORB1407 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Oral B a jako dárek dostanete 10ml miniaturu zubní pasty Mediblanc s bělicím účinkem.

Popis kosmetiky Oral B Sensitive Clean EBS 17

Popis:
Kompaktní hlavy zubního kartáčku Oral B Sensitive Clean EBS 17 jsou určeny k jemnému čištění zubního plaku, zbytků jídel a odstraňování nechtěného zabarvení nebo skvrn na zubech. Jsou vhodné zejména pro uživatele s citlivými dásněmi a zuby. Rychle a spolehlivě odstraňují zubní plak i z těžko dostupných míst. Hlavice je určena k výměně při opotřebování původní hlavice nebo pro kombinaci několika různých hlavic při čištění zubů elektrickým kartáčkem. V balení jsou dva kusy náhradní hlavice Sensitive Clean.
Každý zubní kartáček je nutné obměňovat, protože při opotřebování štětinek kartáček neplní již dobře svou funkci a navíc je na něm po čase usazeno příliš bakterií, které škodí dásním i zubům. Může se ale také stát, že pro čištění svých zubů potřebujete kombinovat různé hlavice, abyste zuby od plaku a zbytků jídel vyčistili co nejlépe a v co nejkratším čase. Hlavice Sensitive Clean je určena pro šetrné, ale důkladné čištění zubů. Je vybavena velmi jemnými vlákny, která čistí vaše zuby šetrně, ale účinně. Kartáček příjemně masíruje i dásně, čímž je dostatečně prokrvuje a předchází tak jejich zánětu.
Elektrické zubní kartáčky Oral-B jsou světově doporučovány jako jednička na trhu. Rychle a spolehlivě čistí zubní plak, odstraníte s nimi nevzhledné skvrny z povrchu zubů, zbavíte se zbytků jídel a získáte pocit perfektně vyčištěných zubů. Používání elektrického kartáčku Oral-B je snadné. Není třeba na hlavici kartáčku příliš tlačit, nechte ho prostě pracovat. Tento jedinečný kartáček odstraňuje až o 100% více plaku než manuální kartáček. Dopřejte si snadné a rychlé čištění zubů elektrickým kartáčkem a mějte čisté a zdravé zuby!

Účinky:

  • důkladně vyčistí zubní plak
  • odstraňuje skvrny na zubech
  • vyčistí zuby od zbytků jídel i na špatně dostupných místech
  • napomáhá předcházet zánětu dásní a zubním kazům
  • odstraní o 100 % více plaku než klasický manuální kartáček
  • čištění s tímto kartáčkem je pohodlné a rychlé
  • pomáhá vám udržet zdravé dásně i zuby

Vlastnosti:

  • čistí šetrně, rychle a spolehlivě
  • odstraňuje plak, skvrny a zbytky jídel velmi důkladně a přitom jemně
  • účinně pomáhá předcházet zánětu dásní a zubnímu kazu

Použití:
Nasaďte náhradní hlavici na přístroj a důkladně čistěte zuby jeden po druhém. Po použití hlavici pečlivě vyčistěte.

 

 

O značce Oral B

Kosmetika Oral-B | Tvůrce prvního zubního kartáčku s jemnými a zaoblenými vlákny je zároveň zakladatelem světoznámé značky Oral-B. Řeč je o kalifornském zubaři Robertu Hustonovi a počátek existence Oral-B se datuje do roku 1950. Zubní kartáček Oral-B Classic se v roce 1969 dostal opravdu hodně daleko. Neil Armstrong ho použil před prvním historickým výstupem člověka na povrch Měsíce. Od roku 2006 je značka Oral-B součástí nadnárodního koncernu Procter & Gamble. Oral-B v dnešní době představuje především ruční a elektrické zubní kartáčky pro děti a dospělé, mezizubní produkty, jako jsou například dentální nitě, nebo ústní sprchy. Zubní kartáčky Oral-B jsou nejpoužívanější značkou zubních lékařů na světě.
Proč se právě značka Oral-B stala synonymem pro kvalitní péči o chrup? Výrobky Oral-B jsou známy špičkovou kvalitou, která při správném používání přináší luxusní komfort a nadstandardní péči pro váš chrup a ústní dutinu. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak spoléhejte na renomované a prověřené značky. Zubní kartáček či dentální nit jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě za krásným a zdravým úsměvem. Velké popularitě se těší nejen manuální zubní kartáčky, ale také elektrická varianta kartáčků Oral-B, která účinně odstraňuje plak z povrchu zubů.
Posláním značky Oral-B je motivace uživatelů, aby si v oblasti zubní hygieny osvojili lepší návyky. Více než 60 klinických studií potvrdilo, že zubní kartáčky Oral-B jsou bezpečné a šetrné k dásním. Díky sofistikovanému použití středních nebo extra jemných vláken zaoblených speciální technologií jsou kartáčky Oral-B nejen šetrné, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci.
První patent na zubní kartáček jak ho známe dnes, zaevidovali roku 1857 v USA. Od roku 1938 se začala při výrobě kartáčků používat nylonová vlákna. Jejich nedostatek byl v přílišné tvrdosti, a tak v roce 1950 přišel čas Roberta Hustona a značky Oral-B, která poprvé použila měkká nylonová vlákna se zaoblením a stala se světovým fenoménem a leaderem trhu. A pokud by vás zajímalo, kdy byl vyroben první elektrický zubní kartáček, tak vězte, že to bylo v roce 1939 ve Švýcarsku. Rotační pohyb hlavice byl dodán v roce 1987.

Menu