Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh zubní pasta pro svěží dech

Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh zubní pasta pro svěží dech
Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh zubní pasta pro svěží dech
75 ml

Kód: ORB03418 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh

Zubní pasta Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh posiluje zubní sklovinu a tak chrání vaše zuby před zubním kazem a zvýšenou citlivostí.

Vlastnosti:

  • posiluje zubní sklovinu
  • osvěžuje dech
  • chrání před zubním kazem
  • opravuje porušená místa zubní skloviny

Jak používat:
Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

O značce Oral B

Značka Oral B představuje komfort a nadstandardní péči v oblasti dentální hygieny. Výrobky Oral B jsou známy špičkovou kvalitou, která zaručuje v péči o zuby a celou ústní dutinu skvělé výsledky. Kvalitní zubní kartáček či dentální nit jsou totiž těmi nejlepšími pomocníky na cestě ke krásnému a zdravému úsměvem.

Zakladatelem značky je kalifornský zubař Robert Huston, který v roce 1950 jako vůbec první nahradil u zubního kartáčku klasická tvrdá nylonová vlákna, která se používala od roku 1938, vlákny jemnými a zaoblenými. Ta se stala světovým fenoménem a značka Oral B lídrem trhu ve svém oboru.

Dnes je Oral B jednoznačně synonymem pro kvalitní péči o chrup. Elektrický kartáček Oral B nejen důkladně vyčistí zuby, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak je Oral B kartáček tou správnou volbou.

Recenze Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh