Oral B Complete, ústní voda proti zubnímu plaku a pro zdravé dásně | notino.cz

Oral B Complete

ústní voda proti zubnímu plaku a pro zdravé dásně

Oral B Complete ústní voda proti zubnímu plaku a pro zdravé dásně
Oral B Complete ústní voda proti zubnímu plaku a pro zdravé dásně
Oral B Complete ústní voda proti zubnímu plaku a pro zdravé dásně
500 ml

Kód: ORB1381 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Oral B a jako dárek dostanete 10ml miniaturu zubní pasty Mediblanc s bělicím účinkem.

Popis kosmetiky Oral B Complete

Popis:
Ústní voda bez alkoholu Oral B Complete vás zbaví plaku a bakterií v místech, kam se nedostanete zubním kartáčkem. Místo alkoholu obsahuje tato voda CPC (cetylpyridinium-chlorid), který se běžně používá ve zdravotnické péči. Ten se váže na povrch bakterií a způsobuje jejich “roztržení“, čímž pomáhá snižovat jejich nahromadění na zubech a udržuje tak zdravou mikroflóru dutiny ústní.
Ústní voda bez alkoholu Oral B Complete je vhodná pro děti od 6let a dodá vám i celé vaší rodině dlouhodobý svěží dech a pomůže v prevenci proti zubnímu kazu a zánětu dásní!

Účinky:

  • dodává dlouhodobý pocit svěžího dechu
  • dokonale ničí bakterie v dutině ústní
  • pomáhá udržovat přirozenou ústní mikroflóru
  • chrání zuby před kazy a zubním plakem
  • působí preventivně proti zánětu dásní
  • je vhodná i pro děti od 6 let

Složení:

  • cetylpyridinium-chlorid – ničí bakterie

Jak aplikovat:
Vyplachujte ústa podle potřeby 15 ml roztoku po dobu 60 vteřin, poté vyplivněte. Ústní voda je vhodná pro každodenní použití.

O značce Oral B

Kosmetika Oral-B | Tvůrce prvního zubního kartáčku s jemnými a zaoblenými vlákny je zároveň zakladatelem světoznámé značky Oral-B. Řeč je o kalifornském zubaři Robertu Hustonovi a počátek existence Oral-B se datuje do roku 1950. Zubní kartáček Oral-B Classic se v roce 1969 dostal opravdu hodně daleko. Neil Armstrong ho použil před prvním historickým výstupem člověka na povrch Měsíce. Od roku 2006 je značka Oral-B součástí nadnárodního koncernu Procter & Gamble. Oral-B v dnešní době představuje především ruční a elektrické zubní kartáčky pro děti a dospělé, mezizubní produkty, jako jsou například dentální nitě, nebo ústní sprchy. Zubní kartáčky Oral-B jsou nejpoužívanější značkou zubních lékařů na světě.
Proč se právě značka Oral-B stala synonymem pro kvalitní péči o chrup? Výrobky Oral-B jsou známy špičkovou kvalitou, která při správném používání přináší luxusní komfort a nadstandardní péči pro váš chrup a ústní dutinu. Pokud chcete mít zuby bez kazů, zdravé dásně a pocit opravdové čistoty a svěžesti, pak spoléhejte na renomované a prověřené značky. Zubní kartáček či dentální nit jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě za krásným a zdravým úsměvem. Velké popularitě se těší nejen manuální zubní kartáčky, ale také elektrická varianta kartáčků Oral-B, která účinně odstraňuje plak z povrchu zubů.
Posláním značky Oral-B je motivace uživatelů, aby si v oblasti zubní hygieny osvojili lepší návyky. Více než 60 klinických studií potvrdilo, že zubní kartáčky Oral-B jsou bezpečné a šetrné k dásním. Díky sofistikovanému použití středních nebo extra jemných vláken zaoblených speciální technologií jsou kartáčky Oral-B nejen šetrné, ale současně masírují dásně, což má blahodárný vliv na jejich správnou funkci.
První patent na zubní kartáček jak ho známe dnes, zaevidovali roku 1857 v USA. Od roku 1938 se začala při výrobě kartáčků používat nylonová vlákna. Jejich nedostatek byl v přílišné tvrdosti, a tak v roce 1950 přišel čas Roberta Hustona a značky Oral-B, která poprvé použila měkká nylonová vlákna se zaoblením a stala se světovým fenoménem a leaderem trhu. A pokud by vás zajímalo, kdy byl vyroben první elektrický zubní kartáček, tak vězte, že to bylo v roce 1939 ve Švýcarsku. Rotační pohyb hlavice byl dodán v roce 1987.

Menu