Přejít na hlavní obsah
Optibac On Antibiotics probiotika
Optibac On Antibiotics probiotika
Dle účeluobranyschopnost a imunita, zažívání
Formakapsle
Cesta podáník vnitřnímu užití
Režim výdejedoplněk stravy
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopysója

Optibac On Antibiotics je doplněk stravy s obsahem tří speciálních druhů probiotik určených pro podporu během léčby antibiotiky. Tyto speciálně vybrané kmeny byly prověřený klinickými zkouškami, aby obstály při současném užívání s antibiotiky a prošly bez úhony kyselým prostředí žaludku. On Antibiotics obsahují dva druhy kultur z kmenů Lactobacillus a jeden druh z kmene Bifidobacterium. Optibac On Antibiotics je určený pro obnovu mikrobiomu poškozeného antibiotiky. Spolu s obnovou rovnováhy prospěšných kultur v zažívacím traktu se obnovuje i obranný štít a celková fyzická i psychická kondice.

Probiotika a antibiotika lze užívat současně, On Antibiotics jsou určená na 10 dnů, jak dlouho typická léčba antibiotiky trvá. Případně je lze užívat i déle - průběžně tak dlouho, jak trvá léčba.

Je vědecky dokázáno, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu. Užíváním probiotik tak podpoříte nejen zažívání, ale i dobrou náladu. 

Doporučená denní dávka:
Užívejte 1 kapsli denně se snídaní, užívejte během antibiotické léčby a několik dní po ní.

Upozornění:
Obsahuje sáček pro redukci vlhkosti, nekonzumovat a neodstraňovat z otevřeného balení. Po každém otevření vždy pečlivě uzavřete víčkem.

OptibacOn Antibiotics doplněk stravy probiotika

Akce
156
Ušetříte 5%
při léčbě antibiotiky 10 cps
148

Skladem | 14,80 / 1 kapslí, vč. DPH | Kód: OTB00244
1
U Vás poštou
pondělí 24. 6. 2024
Osobní odběr
neděle 23. 6. 2024