OPINail Lacquer Limited Edition lak na nehty

OPI Nail Lacquer Limited Edition lak na nehty
OPI Nail Lacquer Limited Edition lak na nehty

Vytvořte si manikúru v odstínech italské metropole s vydrží až 7 dní.

Přijměte pozvání do Milana, města módy a stylu díky kolekci Muse of Milan značky Opi. Lak OPI Nail Lacquer Limited Edition dodá vašim nehtům intenzivní pigmentovanou barvu s dlouho výdrží a odolností proti oděru. Díky unikátnímu štětečku OPI ProWide™ je nanášení snadné a precizní.

Vlastnosti:

  • kolekce Muse of Milan pro období podzim až zima 2020
  • dlouhotrvající výdrž pov dobu až 1 týdne
  • vysoce pigmentovaný lak
  • odolnost proti oděru, komfortní aplikace

Jak aplikovat:
Na suché a čisté nehty naneste v tenké vrstvě podkladovou bázi OPI Natural Nail Base Coat. Po zaschnutí aplikujte zvolený barevný odstín. O finální vrstvu s dlouhou výdrží se postará krycí lak OPI Top Coat

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Typ laku
gelový
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.